Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 90

Тема: GPS карта за Connect Nav+ за Крома, Стило, Браво и др.

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат noriaga написа:
    Тези карти само с новия firmware ли работят?
    За съжаление - да!Това беше и причината да си сменя firmware.То иначе друга полза от смяната няма.

Бута детска количка
    Регистр. на
    08.12.2013
    Сега и аз да питам . Имам Croma 2005 г с навигация CN+ на Mareli . Като я взех езика на навито и гласовите функций бяха на итал. от менюто промених езика на англ.( само за навито ) за гласовите функций иска setup disk . Та въпросът ми е след като ъпдейтна фърма (този от темата по нагоре ) ще мога ли да си променя езика само на навито на англ. или пак ще ми трябва Setup cd ? Дали мога с въпросния Setup cd да променя езика на гласовите функций и какви езици подържа, ако се знае . Благодаря на отговорилите и ако може нов линк за Setup cd че този е изтекъл .Поздрави.
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	connectpercent20navpercent20plus_200.jpg
Преглеждания:	1468
Размер:	27,9 KB
ID:	98089  

Фиат идол Аватарът на veselin10
    Регистр. на
    03.04.2011
    Диска за езиците е друг. Имам ги всичките дискове, но са ми дебели пръстите за префлашването
    Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Ами Веско, ти поне си в Софията. Дай ги на Пешо тез дискове, да ги качи в download секцията, поне Setup и Language.Щото за картите знам, че е незаконно, ама се намират тук-там, а и аз имам последните карти на Европа - ще ги давам, като изчезнат от нета.

Бута детска количка Аватарът на mostant
    Регистр. на
    27.10.2015
    Колеги не знам дали тук трябва да питам но все пак. Става на въпрос за навигация на стило, та питането ми е дали може да се сложи камера за задно виждане и какво ми трябва за да я заработи като такава ( взех я от абарт а моята е обикновена печица)

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    22.10.2015
    Колеги, да ме "светнете", дали на крома, оригинално БЕЗ навигация, а е само със CD, дали мога да сложа навигация?Зор ми е не толкова заради навигацията, колкото да чете мп3 сидито и ....доста по добре е с екран :D

Фиат фанатик Аватарът на valioboy
    Регистр. на
    10.07.2008
    Здравейте,някой играл ли си е да едитва картатата,в смисъл такъв дали може да си добавяш улици които ги няма ?

Бута детска количка
    Регистр. на
    19.09.2007
    Здравейте, може ли някой да ми обясни по елементарен начин, как се прави всичко , защото ми е много сложно, признавам си От линка , който сте дали си свалям информацията на празен диск и го пускам на навигацията и тя го чете ли??!!??Колата ни е Croma 2006г.Благодаря на търпеливият човек, който ще ми обясни наясно съм, колко ми е тъп въпроса, но наистина нищо не разбирам!

Бута детска количка
    Регистр. на
    30.09.2015
    Здравейте колеги,можете ли да помогнете? Днес пробвах този софтуер /FIRMWARE_Connect_Nav_V.12.2_FIAT/ и не става да се ъпдейтне дава ми грешка и не е съвместим със системата ми. Колата е Фиат Идеа 2007г. и навигацията е като тази на кромата снимана във форума. Когато вкарам диска чеква файловете минава успешно позиция 1 и на позиция 2 системата забива и дава грешка. Изписва, че софтуера е наред, но не е съвместим с хардуера.

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Тема: GPS карта за Connect Nav+ за Крома, Стило, Браво и др.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •