Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

вижте

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вижте

    вижте какво вика един мой тъп приятел<KoBal7> znaesh li zashto nqma qponski morgi<KoBal7> ZASHTOTO NE SE TROSHAT I AKO NQKOI NAPRAVI SHTE FALIRA<KoBal7> QPONEZI FOREVERхахахахаххахахахахахахахаххахахаххаха
    TURBOCHARGED!!!

    #2
    за морги незнам но има много магазини за втора употреба,пък и е вярно че не се чупят много

    Коментар


      #3
      абе нема таква кола кадето да не се 4упи.освен двигателите на американските машини.Тях ги дават като най-издръжливи.а относно японските не ми се вярва много.те са здрави ако са нови.ама остареат ли си ебават майката.аз имах една мазда 323 GT.е тая кола за 1 месец немаше нещо което да не и се прееба
      TURBOCHARGED!!!

      Коментар


        #4
        както сам каза си купувал коли за 500 лв лично според мене е нормално за тея пари да се троши,имал съм 323 гт 91г. купих я за 2300лв докато не я размазах съм сипвал само масло и бензин минах 120 000 само с доливане на масло,сестра ми кара CRX 2.0 16в,и е бая здрава а двигателят е перфектен. А и не съм казал че не се чупят просто по малко се чупят така че ..... :P

        Коментар


          #5
          е какъв е тоя CRX 2.0 16V аз за такъв незнам.знам 4е най-големия е 1.6 втек 16в 150к.с.абе кво зна4ение има за колко пари е колата.аз пък мога да ти кажа един приятел си зема ПОЛО `97 за 7500 и сега му стъпи на 10 000 не 4е нещо тунинг ами преебаха се скоростите,издуха гарнитура на главата абе...въобще въпроса е колата да е 4итава може и за 500 да е може и да е по скъпа.на мене ми даваха crx 1.6 16v vtec перфектен,лети джанти за 1800лв.а те вървят по 4000-5000.
          TURBOCHARGED!!!

          Коментар


            #6
            Всяка кола в крайна сметка си стъпва на парите-дали ще я вземеш за 500 и за да я караш без проблеми ще дадеш 1500 още или направо ще си купиш за 2000 в добро състояние
            Lancia Lybra 2.4 JTD
            Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
            Fiat Punto MK2 1.2 16V

            Коментар


              #7
              да ама като я зема за 500 за още 1500лв колата ще стане напълно перфектна а не е сигурно 4е като я зема за 2000 ще е в такова състояние.давам пример за уното ми.
              TURBOCHARGED!!!

              Коментар


                #8
                за crx-са много се лъжеш има имотори 2.0 16в турбо (лично съм виждал).Та тоя crx дето са ти го продавали за 1800 сигурно е 87г. В мойто типо съм налял 3000 лв за какво ли не и ВСЕ ОЩЕ не става.Ти незбам какво уно имаш и за колко си го взел но се замисли дали има смисъл да наливаш 1500 лв в него.

                Коментар


                  #9
                  след като съм го взел зна4и съм преценил 4е трябва да се наливат пари.а колко ще са те само ще си покаже.а за CRX-a просто наистина не бях 4увал за мотор над 1.6 :D извинения
                  TURBOCHARGED!!!

                  Коментар


                    #10
                    Няма нужда от извинения, щом си преценил действай

                    Коментар

                    Working...
                    X