Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво жтд с/у Астра ф 1.7д Исузу мотор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nsn написа:
    На Сливен давам 16.5.. с терминална 136-137км/чНякой ако е замервал жтд да пише какво време е дал
    Колега, 1 познат е замервал. Замервал се е с 1.6 даже. За достоверността на данните не мога да гарантирам, защото има склонността малко да се филмира. Та, неговото стоково JTD го пуска с 1.6 103 коня. На 400 метра дава точно 18 сек с терминална скорост 120-125 км/ч. А 1.6 дало мисля 17.7/17.8 и терминална скорост почти 130. Също е било сток по думите на притежателя му.А тая Астра за да те бие е бутана страшно много. Чак ми се вижда ненормално.
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    Коментар


      #17
      S_BANKOV написа:
      chaveto написа:
      nikolce написа:
      Тази астра е с два такива двигатели. Единият е с 80коня (intercooler червени букви на задният капак), другият е 65 коня мисля. Колко и да е надута, мисля че бравото трябва да бие.
      Ясно е, че бравото печели, написано е още в първия пост.
      Мда написано е още в първия пост " Натегната до макс турбина и пусната повече нафта"
      Нали се сещаш, че колкото и да "пуска и да натега" си е все тая. Или това браво е много куцо или има нещо друго.

      Коментар


        #18
        chaveto написа:
        S_BANKOV написа:
        chaveto написа:
        nikolce написа:
        Тази астра е с два такива двигатели. Единият е с 80коня (intercooler червени букви на задният капак), другият е 65 коня мисля. Колко и да е надута, мисля че бравото трябва да бие.
        Ясно е, че бравото печели, написано е още в първия пост.
        Мда написано е още в първия пост " Натегната до макс турбина и пусната повече нафта"
        Нали се сещаш, че колкото и да "пуска и да натега" си е все тая. Или това браво е много куцо или има нещо друго.
        За куцо,може и куцо да е бравото,но астрата няма нищо общо с сток вървежа-то и аз се смях като настояваше да се пуснем,но не случайно има поговорка:който се смее последен се смее най-добре
        Bravo 1.9d 97г

        Коментар

        Working...
        X