Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво жтд с/у Астра ф 1.7д Исузу мотор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво жтд с/у Астра ф 1.7д Исузу мотор

    Колеги,гонката беше от летящ - 40км/ч до 160км/ч по моя километражБравото е с ремап,а Астрата(хеч-бек) с натегната на макс турбина и пусната повече нафта(сток карантия) и върти до 5500об/мДавайте предложения
    Bravo 1.9d 97г

    #2
    Бравото бие със съвсем малко.
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Може ли някой да разбере, при всичките тия сажди и пушиляци астрата те дърпа с малко.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Аз имам впечатление че опел нямат хубави дизели и никога не са правили затова слагат исузу мотори ама слагам глас за бравото се пак е по-динамична

        Коментар


          #5
          В началото сте били равни и като си ударил 3та си му взел една кола а на 4та си му отворил тир.

          Коментар


            #6
            Тази астра е с два такива двигатели. Единият е с 80коня (intercooler червени букви на задният капак), другият е 65 коня мисля. Колко и да е надута, мисля че бравото трябва да бие.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              #7
              nikolce написа:
              Тази астра е с два такива двигатели. Единият е с 80коня (intercooler червени букви на задният капак), другият е 65 коня мисля. Колко и да е надута, мисля че бравото трябва да бие.
              И аз така смятам. Колкото и да е надута, 105 коня едва ли прехвърля. А чипосано JTD си е самолетче. Залагам на Браво-то, с една кола поне отпред.
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар


                #8
                nikolce написа:
                Тази астра е с два такива двигатели. Единият е с 80коня (intercooler червени букви на задният капак), другият е 65 коня мисля. Колко и да е надута, мисля че бравото трябва да бие.
                Ясно е, че бравото печели, написано е още в първия пост.

                Коментар


                  #9
                  Най-много в началото да те е задържал. После си го бил с доста.
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    #10
                    Колкото и да е неприятно,Астрата или ме кантари,или дърпа съвсем малко.
                    Bravo 1.9d 97г

                    Коментар


                      #11
                      Сигурен ли си, че караш правилно. Или ремапа ти не е добър.
                      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                      Коментар


                        #12
                        На Сливен давам 16.5.. с терминална 136-137км/чНякой ако е замервал жтд да пише какво време е дал
                        Bravo 1.9d 97г

                        Коментар


                          #13
                          16,5 само за ремапната кола ми се струва доста добро време, нещо друго правил ли си по нея ??, имаш ли клипче на ускорението ??
                          punto HGT

                          Коментар


                            #14
                            chaveto написа:
                            nikolce написа:
                            Тази астра е с два такива двигатели. Единият е с 80коня (intercooler червени букви на задният капак), другият е 65 коня мисля. Колко и да е надута, мисля че бравото трябва да бие.
                            Ясно е, че бравото печели, написано е още в първия пост.
                            Мда написано е още в първия пост " Натегната до макс турбина и пусната повече нафта"
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              Явно вашият боб е по-добър от моя (знаех си че ме лъжат на женския) . Ама си рекох че иска да се похвали какво е бил човека. Поне аз би се похвалил. А в случая е било един вид оправдание.
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X