Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не спира БЕЗУМИЕТО по родните пътища

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не спира БЕЗУМИЕТО по родните пътища

    Не знам какъв човек трябва да си по нашите никакви пътища да фърчиш с над 200км ама както го е казал народа пияния и лудия и господ май ги пази.http://bezpartien.com/%D0%B6%D0%B5%D...2%D1%80%D0%B0/
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Забелязал съм, че в почти всички случаи виновният за катастрофата се измъква само с охлузвания и леки наранявания. Как става това, незнам...
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      htp_vesko написа:
      Забелязал съм, че в почти всички случаи виновният за катастрофата се измъква само с охлузвания и леки наранявания. Как става това, незнам...
      Виждайко какво става, инстинктите му реагират, но при ударените обикновенно принципа е ТРЯС- ИЗНЕНАДА
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа:
        htp_vesko написа:
        Забелязал съм, че в почти всички случаи виновният за катастрофата се измъква само с охлузвания и леки наранявания. Как става това, незнам...
        Виждайко какво става, инстинктите му реагират, но при ударените обикновенно принципа е ТРЯС- ИЗНЕНАДА
        Прав си!
        Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
        Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

        Коментар


          #5
          Да имате право и двамата тези дето ги удрят им идва като изневиделица и в повечето случай е фатално за съжаление докато шофьора виждайки какво ще стане се стяга има опора и от волана поне така мисля.
          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

          Коментар


            #6
            То вече всеки ден такива ъпсурди и простотии. Вече можеш да се надяваш на всичко и от всеки.

            Коментар


              #7
              NoraPavlova написа:
              То вече всеки ден такива ъпсурди и простотии. Вече можеш да се надяваш на всичко и от всеки.
              Ето един миниор, който копае теми от 2014 година и трупа мнения за да не бута детска количка.
              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

              Коментар


                #8
                За огромно съжаление вече няма ден да няма по телевизията брутални катастрофи с коли на лютеница и осакатени за цял живот и мъртви кво става с тоя народ изтрещя ли кво то човек вече да го е страх да си изкара колата от гаража че не се знай кой къде някъде може да го помете ей тъй за спорта
                Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                Коментар


                  #9
                  Това винаги го е имало, но в днешно време го дават по телевизията. Пък и автопарка се е увеличил многократно, а пътищата са си старите и не е само тук и в другите държави, не е по -розаво положението.

                  Коментар


                    #10
                    Инициативата "Лудостта по пътищата на България.Нека я спрем заедно!" в предаването "Тази сутрин по БТВ"https://www.youtube.com/watch?v=213D11-qzqY&feature=youtu.be

                    Коментар


                      #11
                      Nebhotep написа:
                      Инициативата "Лудостта по пътищата на България.Нека я спрем заедно!" в предаването "Тази сутрин по БТВ"https://www.youtube.com/watch?v=213D11-qzqY&feature=youtu.be
                      Интересен материал пропуснал съм го .
                      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                      Коментар


                        #12
                        В неделя се прибирам към Варна и на прохода преди Търговище един самостоятелно беше успял да се обърне по таван.Днес след Аспаруховия мост още един джигит абсолютно самосиндикално се беше нахакал в мантинелата.Почвам да се притеснявам вече да не съм аз карък нещо !
                        FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                        Коментар


                          #13
                          Aз днеска колега Николов връткам геврека на градско тука в Лом заради лунния пейзаж тука по улиците в града не карам с повече от 40 максимум 50 нема пари за зъболекар и един с една гробница изгнила голф 2 така ме изпревари че си погледнах оборотомера дали се движа изобщо с всеки изминал ден все по големи откачалки в тоя град и самоубийци човек да го е страх да тръгне някъде пък и в повечето случай две годишно дете возя в колата за такива боклуци полиция няма а мен ме глобиха с фиш 30 лв за изгоряла крушка . Нямам думи просто.
                          Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                          Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                          Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                          Коментар


                            #14
                            stivan_alone написа:
                            Aз днеска колега Николов връткам геврека на градско тука в Лом заради лунния пейзаж тука по улиците в града не карам с повече от 40 максимум 50 нема пари за зъболекар и един с една гробница изгнила голф 2 така ме изпревари че си погледнах оборотомера дали се движа изобщо с всеки изминал ден все по големи откачалки в тоя град и самоубийци човек да го е страх да тръгне някъде пък и в повечето случай две годишно дете возя в колата за такива боклуци полиция няма а мен ме глобиха с фиш 30 лв за изгоряла крушка . Нямам думи просто.
                            Колега какво се косиш че карат като малоумни.. при нас във Видин при пускане на надлеза има завой с обурнат наклон и всяка година има по 2-3 загинали. В този завой с повече от 90 не може да се мине и това е максимума, а катастрофите са ставали винаги с над 110 защото дечурлигата се изсилват по нанадолнището. Последният келеш даже уби едно момиче ( красиво като сълза и тази година щеше да прави бал) и в мокро време е влезнал в завоя със 140. най гадно ми беше че това момиче предишният ден седя до мен докато си плащах гражданската в Алианц и като се сетя ме побиват тръпки още
                            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                            Коментар


                              #15
                              flippy89 написа:
                              stivan_alone написа:
                              Aз днеска колега Николов връткам геврека на градско тука в Лом заради лунния пейзаж тука по улиците в града не карам с повече от 40 максимум 50 нема пари за зъболекар и един с една гробница изгнила голф 2 така ме изпревари че си погледнах оборотомера дали се движа изобщо с всеки изминал ден все по големи откачалки в тоя град и самоубийци човек да го е страх да тръгне някъде пък и в повечето случай две годишно дете возя в колата за такива боклуци полиция няма а мен ме глобиха с фиш 30 лв за изгоряла крушка . Нямам думи просто.
                              Колега какво се косиш че карат като малоумни.. при нас във Видин при пускане на надлеза има завой с обурнат наклон и всяка година има по 2-3 загинали. В този завой с повече от 90 не може да се мине и това е максимума, а катастрофите са ставали винаги с над 110 защото дечурлигата се изсилват по нанадолнището. Последният келеш даже уби едно момиче ( красиво като сълза и тази година щеше да прави бал) и в мокро време е влезнал в завоя със 140. най гадно ми беше че това момиче предишният ден седя до мен докато си плащах гражданската в Алианц и като се сетя ме побиват тръпки още
                              Flipy Просто немам думи човек от простотия и керешлък колко много млади и не само хора си отиват то май си е до културата и манталитета караме гробниците на европа ама иначе се правим на топ шофьори с еднопосочен курс към гробищата тъжно е и жалко и тъпо за осакатените за цял живот и мъртвите.
                              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                              Коментар

                              Working...
                              X