Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови камери на пътя Пловдив - Пещера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нови камери на пътя Пловдив - Пещера

    Здравейте! Днеска пътувах по този път и забелязах нови камери. Поставени са точно след разклона за Златитрап/Оризари в посока Пловдив, но има камери и за двете посоки. Намират се на един стълб над пътя. Ако има и още, моля споделете къде са.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Те са навсякъде!!!!По пътя София - Козлодуй има почти във всяко село.Първата такава е при слизането от магистралата, преди Ботевград.След това има малко след Враца, на едно ограничение 60.После има почти във всяко село - в Баница (в центъра), в Борован (в центъра, на един завой), в Алтимир (на изхода на селото, до една бензиностанция), в Гложене (на изхода към Хърлец), в Хърлец (на изхода за Козлодуй).Такива камери има и 2 броя по пътя Ямбол-Сливен. Едната е на разклона за Хаджи Димитрово, другата е преди моста над Тунджа, веднага след табелата за начало на село Крушаре.Предполагам че и навсякъде другаде по селата е така.Ще ни вкарат в пътя ми се струва най-после.

    Коментар


      #3
      Имах предвид по спомената отсечка, защото пътувах по нея преди две - три седмици и масово липсваха дори знаци за ограничение на скоростта, а сега изненада - камери, и не знам как е по нататък, по въпросния участък, та за това пуснах темата. За другите пътища има доста теми, но за този точно не намерих. Иначе няма лошо да ги има, за пример, поне според мен, в София има доста голяма разлика в спазването на правилата за движение от преди и след поставянето на камерите.
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар

      Working...
      X