Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предстоящо прекъсване на достъпа до форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предстоящо прекъсване на достъпа до форума

    Поради преместване на форума на нова машина, тази неделя, 9 март 2014, форумът няма да бъде достъпен през част от деня. Възможни са прекъсвания и проблеми и след това, до завършване на всички необходими настройки.Благодаря за разбирането и търпението!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Re: Предстоящо прекъсване на достъпа до форума

    Pecho написа:
    Поради преместване на форума на нова машина, тази неделя, 9 март 2014, форумът няма да бъде достъпен през част от деня. Възможни са прекъсвания и проблеми и след това, до завършване на всички необходими настройки.Благодаря за разбирането и търпението!
    Цъкнете го като бележка във всички форуми, че тук половината не четат.

    Коментар


      #3
      или го разпратете на всички като ЛС щото вярно почти никой не гледа тази част от форума
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Ами да гледат!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Който си следи непрочетените теми ще го види!!
          Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

          Коментар


            #6
            Вчера цял следобяд нямаше достъп до форума ?, само при мен ли беше проблема или и при други ?, не намерих тема за някаква профилактика, ако има се извинявам
            punto HGT

            Коментар


              #7
              Не само следобеда, още от сутринта нямах достъп. Тази сутрин всичко си е наред

              Коментар


                #8
                Аз нямах достъп от предната вечер.

                Коментар


                  #9
                  Имаше технически проблем поради настройки правени в движение и загубени по време на рестарт на машината.Класика в жанра...
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    Тоя па, немаше ток в сървърното над 12 часа оня ден, нали бях там - Ало, Топлофикация ли е?- Не, ЧЕЗ сме ние...- Абе... и на вас да ви ... майката!

                    Коментар


                      #11
                      Пффф, ток... Т’ва е HP сървър бе... Той и без ток може! Само некоя и друга настройка губи...Виж при Dell сървърите e различно... На тях и тока им пречи.Баш като на руска ракета на която и космоса и е крив!
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        Вчера вечерта йок, днес сутринта успях да вляза за кафето и чак сега, цял ден пак йок ??, недейте така колеги, че няма с кой да си лафим за фиатките
                        punto HGT

                        Коментар


                          #13
                          Като изключим интервала по време на бурята и няколко часа след нея, през останалото време имах достъп до форума, вкл. днес до обяд (когато за последно погледнах). Може би съм минавал резервния DNS, а първият вече е бил неактивен. Накратко, причините за прекъсването са както метеорологични (бурята), така и технически (DNS), но също и исторически (в момента нямаме достъп до регистратора на стария домейн).
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #14
                            Днес нямаме вина, но за съжаление потопът не подмина сградата на нашите приятели от Комнет. Вече и при тях всичко е наред, съответно и при нас, надявам се.Мани го тоя форум, а човека в Борисова кой ще върне? Един ден без форум - голем прас Ред.: Е тва за ДНСа не го знам, аз бях при тях и говорихме основно за наводнението и липсата на ток в района. Значи - и ние имаме вина Трябва да сменим админите. Предлагам Ключаря.

                            Коментар


                              #15
                              Така е, никой не може да върне погрома на природата, който ни попиля, но след него и малкото което може да се върне е предостатъчно.
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X