Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Враца- ужааас!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Враца- ужааас!!!

    Здравейте!Не мога са разбера какво се случва в този град, по пет- шест пъти годишно ми се налага да минавам транзит през Враца и всеки път положението е все по-зле. Като оставим че това е града с най-разбитите улици които съм виждал, предната зима пътя изчистен до табелата на влизане после един лед едни бабуни, така до табелата на излизане и пак чист път! Сега ново двайсет разкопали целия град , затворили сума ти улици и няма една табела за обходен маршрут!!! Хубаво че засякохме една патрулка да ни измъкне от града! (Никога не съм се радвал така на полицаи )Та ми писна данъци, винетки , а не можеш да минеш транзит през град ,областен център, без да си потрошиш колата!!!
    Stilo 1.9jtd
    неудоволствието от ниското качество остава много по-дълго, от удоволствието от ниската цена

    #2
    Ами... и аз днес бях там. А съм с чисто ново окачване... За съжаление сами си ги избират управниците. Аз ги избирам отдавна в София. Влизам ти в положението. какво друго да кажа?Разбрах, че подменят водопроводи. Явно програми, Евро пари усвояват. Но за асвалт дали ще стигнат (парите), не знам Почнали са и околовръстното да довършват. Дай боже.А на полицаите не им се радвай. А внимавай. Аз, родом съм от Враца, два акта имам за последните 10-тина години. Единия път бях паркирал на тротоара, другия път за скорост от 50 км/час. Там си имат други, вътрешни правила. Кметски. (Колата ми е с номер С).
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #3
      Прави сте за едно - няма в България друг град с толкова разбити и разкопани улици.Пътувам много често, познавам почти всички областни градове в България. Е Враца е №1 Единствено Оряховското шосе става за каране. Няма булевард, няма квартална уличка. Всичко е кратери. Скорост - 20 км/ч и пак ме боли сърцето като карам там.Между другото и аз бях във Враца в събота...

      Коментар


        #4
        Просто тия дни ми писна! Въртя около 40 000 годишно в бг, а не забелязвам никакво подобрение! С иЗвинение към колегите от Враца, тя просто е върхът на сладоледа. Кипна ми вече! Преди 20к смених предница а вече хлопа. Сега пиша след втория тур ( завръщането) е такъв зор бая време не съм виждал... Дъжд сняг , няма пътна маркировка няма знаци, без очи останах!!! Да не говоря въобще за дупките... Отводняването нулево (евала на ASR, помагаше много!) ръцете ме заболяха да държа волана(да не литна в канавката)... А магистрала "Хемус" ... Май магистрала трябваше да сложа в кавички! Толкова е съсипана че просто сложили знак " край на магистрала" и хоп проблема е решен! А бе е......йката! И ся кат ни забранят и ремонтите пред вкъщи и приказката е пълна. Както и да е има кой да усвоява евро пари на наш гръб........
        Stilo 1.9jtd
        неудоволствието от ниското качество остава много по-дълго, от удоволствието от ниската цена

        Коментар


          #5
          Елате в Плевен и Враца ще ви се стори слънце...
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар


            #6
            karloson написа:
            Елате в Плевен и Враца ще ви се стори слънце...
            Градски, Плевен си е слънце, като изключим междублоковите пространства.Пролетта ми се наложи да ходя до Враца и ситуацията наистина е страшна... Сега не знам как е, но надали има подобрение.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Каква ти Враца бе... Като гледам във Варна за полследните 5 години не са вложени пари колкото се влагат само в новото кръгово за Калотина, до Бриколажа Люлин. Държавата е София, всичко останало е някакъв позор за общините и общинарите в тях, както и за гласуващите наивници.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #8
                Plastex написа:
                Каква ти Враца бе... Като гледам във Варна за полследните 5 години не са вложени пари колкото се влагат само в новото кръгово за Калотина, до Бриколажа Люлин. Държавата е София, всичко останало е някакъв позор за общините и общинарите в тях, както и за гласуващите наивници.
                Говорете за собствените си градове.В много градове нещата се промениха към много добро.Бургас, Ямбол, Пловдив, Стара Загора... да ти е кеф. Сливен сега пак го разкопаха, но и го правят, тъй че като всичко привърши, ще е добре.Във Враца не са влагани през последните 35, не 5... Плевен е в пъти по-добре, даже бих казал, че си е ОК на общия фон.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Plastex написа:
                  Каква ти Враца бе... Като гледам във Варна за полследните 5 години не са вложени пари колкото се влагат само в новото кръгово за Калотина, до Бриколажа Люлин. Държавата е София, всичко останало е някакъв позор за общините и общинарите в тях, както и за гласуващите наивници.
                  Говорете за собствените си градове.В много градове нещата се промениха към много добро.Бургас, Ямбол, Пловдив, Стара Загора... да ти е кеф. Сливен сега пак го разкопаха, но и го правят, тъй че като всичко привърши, ще е добре.Във Враца не са влагани през последните 35, не 5... Плевен е в пъти по-добре, даже бих казал, че си е ОК на общия фон.
                  Последните 10 дни 2 пъти съм ходил до София, не е като да ме виждам за какво е реч. Двупосочен път, по който хората се изтрепват поради нежеланието на управляващите да направят на 10-15 места по една трета лента. Но това така или иначе бърка само тия, дето, щат , не щат трябва да блъскат дългия път. В градовете е забравата, по петдесетгодишните улици.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    Колеги, използвайте околовръстното на Враца! От как го пуснаха се родих :D
                    Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

                    Коментар


                      #11
                      Враца вече на 85% е с нов асфалт.
                      Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

                      Коментар


                        #12
                        Papi___ написа:
                        Враца вече на 85% е с нов асфалт.
                        Къде го видя този нов асфалт?Или пак го изкопаха, или въобще не са слагали ниакакъв.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Papi___ написа:
                          Враца вече на 85% е с нов асфалт.
                          Асфалтираха една улица, и то не цялата. Това ли са 85%?Положението е ТРАГИЧНО.Околовръстното ползваме, когато минавам транзит.Но много често Враца ми е крайната дестинация. За пазаруване, за кафе с колеги... най-вече за зареждане на нафта.Във Враца е най-евтината нафта след Стара Загора в цяла България.

                          Коментар


                            #14
                            В Монтана зимат пример от Враца вече и там сичко е в кратери незнам кво правят ама няма влизане и излизане от Монтана ако пак хода ще пратя снимки
                            Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                            Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                            Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                            Коментар


                              #15
                              В Монтана зимат пример от Враца вече и там сичко е в кратери не знам кво правят ама няма влизане и излизане от Монтана ако пак хода ще пратя снимки
                              Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                              Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                              Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                              Коментар

                              Working...
                              X