Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Kuku и Emo91 с жълт картон, нещо липсваха.От сектата имаше още едно пунто хгт с пълен багажник музика и една ланчия 4 врати 2 литра мотор, незнам май ги водят 139к.с.Пунтото скача на старта и на втора-трета го настигам и почвам да го отминавам, така 2 пъти.Хонда с 1,6 мотор 115к.с. незнам какво е правено по нея, но тя пада с много коли Накрая дойде един леон FR , 1,9 TDI ARL мотора с чип на 190к.с. и 405Nm и ни утрепа всичките
    punto HGT

    Коментар


      #32
      didich написа:
      Kuku и Emo91 с жълт картон, нещо липсваха.От сектата имаше още едно пунто хгт с пълен багажник музика и една ланчия 4 врати 2 литра мотор, незнам май ги водят 139к.с.Пунтото скача на старта и на втора-трета го настигам и почвам да го отминавам, така 2 пъти.Хонда с 1,6 мотор 115к.с. незнам какво е правено по нея, но тя пада с много коли Накрая дойде един леон FR , 1,9 TDI ARL мотора с чип на 190к.с. и 405Nm и ни утрепа всичките
      Е ти какво очакваше ? :D
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

      Коментар


        #33
        Най малкото да се видим и да полафим, останалото е по м/у другото
        punto HGT

        Коментар


          #34
          Tой май за леонката говореше колегата :D
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #35
            emzo написа:
            Tой май за леонката говореше колегата :D
            Ахам, ми то и сравнението си го биваше 1,9ТДИ 190к.с. с/у атмосферна хонда 1,5 макс 120к.с. Ето клипчетоhttps://www.facebook.com/photo.php?v...e=2&permPage=1
            punto HGT

            Коментар


              #36
              С/у хонда Сивик d16y5https://www.youtube.com/watch?v=WqpZCU21AIM
              punto HGT

              Коментар


                #37
                Аз имам едно питане.Защо снимащия просто не отиде към края. От тези клипчета се разбира само кой как тръгва, а след това трябва въображение да имаш, за да видиш нещо.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #38
                  Ами защото няма кой да се навие да кеси сам на финала и да чака докато някой се пусне, всички стоим на старта при колите и там където става лафа, тоест като стане замерването като се върнат колите те си казват кой е изпреварил
                  punto HGT

                  Коментар


                    #39
                    emzo написа:
                    Tой май за леонката говореше колегата :D
                    Да , определено :D
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                    Коментар


                      #40
                      didich написа:
                      Ами защото няма кой да се навие да кеси сам на финала и да чака докато някой се пусне, всички стоим на старта при колите и там където става лафа, тоест като стане замерването като се върнат колите те си казват кой е изпреварил
                      Колега по миналата седмица имах път към София и те мернах с Пунтото, на живо изглежда по добре Пунтото
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #41
                        Мерси колега, защо не се обади да полафим.Вчера бях пак на Слатина, но може би поради лошото време нямаше толко гонки, иначе коли си имаше, накрая преди да си тръгнем направихме една гонка ей така за майтап - пежо 106 - 1,3, 98к.с., мерено на кантар 760кг , не му помогна по лекото тегло иначе добре понавървява тая въжка
                        punto HGT

                        Коментар


                          #42
                          didich написа:
                          Мерси колега, защо не се обади да полафим.Вчера бях пак на Слатина, но може би поради лошото време нямаше толко гонки, иначе коли си имаше, накрая преди да си тръгнем направихме една гонка ей така за майтап - пежо 106 - 1,3, 98к.с., мерено на кантар 760кг , не му помогна по лекото тегло иначе добре понавървява тая въжка
                          Колега сутринта беше към 8 и нещо точно в задръстването и нямаше как пък и бързах за Дупница Само се обърнах надясно и видях Пунтото и го познах по джантите и викам ааа ето един колега от форума
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #43
                            Отдавна не бях давал газ, тая вечер много коли, много пушилка в Слатина.Направих 4 старта, 1 с тойота селика и 3 със ситроен саксо1. Селиката пича вика 115 коня съм, бааа тия 115 коня, първа и втора съм един калник отпред и на трета тия 115к.с. ме минават и почват да ми слагат 1-2 коли, тая селика според мен беше минимум 150к.с., че и повече, ама такива пичове дето се правят на разсеяни нещо не ме кефят, щях да го каня за още една проба ама после си тръгна, другия път мойто пунто ще е с мотор 1,2, 60к.с. 2. Саксо 1,6 16V VTS 118к.с. с генерация и само с предни седалки, назад разчистено колкото се може, викам тоя ще ме тупа яко с тая въжка и викам давай за пробата.- старта просто е смърт да му го взема и до края на първа е половин кола отпред, но като сложим и двамата втора това саксо все едно умря, края на втора го изравнявам и на моя трета вече съм една кола отпред, чак не ми се повярва, бях сигорен, че ще му гледам само задните стопове.Първите 2 старта със саксото шофера си имаше пасажер, тоест бяха 2-ма в колата, на третия старт му викам ела сам в колата, би трябвало да ме биеш вече, но пак същата работа, 1-ва саксото дърпа, на 2-ра го изравнявам и на 3-та вече дърпам напред, явно ще трябва да пробвам и с друго такова или просто не са толко бързи тия въжки.Имаше доста стартове, другия вторник може пак да се разходя, интересно как стана 22:20-30 и за 5 минути всичко се изнесе, незнам какво им става на тия хора от пълен паркинг останахме 5 коли, а точно си мислех, че тогава почва интересното, другия път ще отида по рано Имаше 2-3 алфи, дизелчета, доста добре звучаха, явно бяха пипани, но още не ми се е отворил парашута да се пусна с някой дизел, а дано другия път
                            punto HGT

                            Коментар


                              #44
                              Браво Вие май там не чоплите само семки ,ами и карате отвреме навреме Ще намина и аз с една групичка малко по-натам Мне селиката няма как да е 115кончета (съдя по пресъздадената от теб гонка) но саксото нямам идея защо се е представило така ,принципно ВТС-а и ГТИ-я на Пежо вървят страшно добре Но пък следващия път няма да се смеят на Путьо Събота ,неделя се събирате или с някаква предварителна уговорка?
                              Кара на сгъстен въздух

                              Коментар


                                #45
                                Събота от 15:00 часа, но тая най вероятно няма да има никой, защото е работен ден и вторник от 21:00, че и по рано, даже вторник има доста повече хора, бих казал много повече, но е по кофти, защото е тъмно и няма улично осветление, но гонките са буквално една след друга и няма празно По принцип като тръгвам за там пускам едно мнение тук в темата за да е сигурно, че ще ходя
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X