Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    didich написа:
    И ти си сток 140 кончета има ли ги под капака или ?, колко е лек тоя ремап ?, нещо друго пипано има ли освен ремапа ?Ако си навит утре преди обяд ако все още е сухо може да замерим някъде, пиши на лично в кой район на София си и може да измислим една сверка с пунтото
    За 140 кончета дума да не става-пуснал съм ги в балкана да пасат и съм оставил около 115-120.В събота колега съм в студентски град до към 12ч но не е проблем да мръдна на някъде.
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      Събота чакаме първия сняг и няма да се получат нещата, а и мисля да ходя да сменям гумите.115-120к.с. ще дойдат слаби за пунтото, не искам да се изтъквам или нещо такова, но за да е равностойна гонката и да има интрига си мисля, че трябва да си около 140-150к.с. тогава и на мен ще ми е интересно, иначе само ще хабим гориво.
      punto HGT

      Коментар


        Днеска като се прибирах за първи път ми се случи така да се заиграем с някои на моя акъл..... та колегата беше с пасат 4 1.9 тди с 2 червени букви.Аз бях с мариика 1.9 жтд 110 + ремап . Преположете какво се е случило карахме по извънградски път като започнахме след един легнал полицаи дефакто от 10-20 км .
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          2 червени букви може да са 101, 115 и 131к.с.ама щом пишеш в темата, значи си бил пред него.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            Колега Ibiza, дай да я пробваме тая марийка как върви , гледам си в Обеля, така че магистралата ни е близо, а пасата най вероятно е и по тежък от теб, така че трябва да си го тупнал
            punto HGT

            Коментар


              emzo написа:
              2 червени букви може да са 101, 115 и 131к.с.ама щом пишеш в темата, значи си бил пред него.
              Не че нещо ама Пасат 101к.с. няма.По темата си го дръпнал с малко.
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар


                Под пасат 4, кой модел имаш предвид В4 или В5-5,5, защото при В5,5 има 1,9TDI със 100к.с. http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Passat_(B5)При В4 дизеловите моторите са по слаби http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Passat_(B4)
                punto HGT

                Коментар


                  nsn написа:
                  emzo написа:
                  2 червени букви може да са 101, 115 и 131к.с.ама щом пишеш в темата, значи си бил пред него.
                  Не че нещо ама Пасат 101к.с. няма.
                  Щом казваш
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Щом е с 2 червени, ако може да се вярва на емблемата (щото знам доста VW с паднали емблеми и после сложени някакви произволни), значи е P.D.Ако Пасата е B5, може да е 115(6) коня, който няма шанс срещу Мареата, може да е и 130(1) - тогава има някакъв шанс, ако сте се заиграли на доста голямо разстояние.Ако пасата е 5.5, то тогава може да е 101, който ще е мноооооого назад или 130(1).А Пасат B4 с 2 червени букви няма.Тия помпи дюзи така и не ги запомних 130 ли са или 131 коня и 115 или 116 коня са.
                    Renault Modus 1.2 16v 2006
                    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                    Коментар


                      didich написа:
                      Колега Ibiza, дай да я пробваме тая марийка как върви , гледам си в Обеля, така че магистралата ни е близо, а пасата най вероятно е и по тежък от теб, така че трябва да си го тупнал
                      А да ти кажа не знам колко по тежък може да е от мареа комби с 4 гуми със джанти в багажника и 1 акумулатор :D е сам бях иначе и той беше сам .Аз си мисля че беше от тези 131 кс но може и да се лъжа.......Та по темата 1,2 си бях до него 3 скорост вече бях се залепил на бронята му и на 4 можех да го мина но нарочно го оставих да видя колко ще натиска ..... и така до 160 си бях залепен на бронята му без никакви усилия..... дидич напролет живот и здраве да сменим съединителя ,че слабичък идва тогава може сега си мисля че няма смисъл от място неще да излита :D
                      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                      Коментар


                        Ицо, пд131 ако е било мареята ти и с чипа няма шанс.По-скоро е била някоя 115ка.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Ibiza написа:
                          дидич напролет живот и здраве да сменим съединителя ,че слабичък идва тогава може сега си мисля че няма смисъл от място неще да излита :D
                          Ще направиме летящ, няма проблем, само изпразни багажника да си по лек
                          punto HGT

                          Коментар


                            emzo написа:
                            Ицо, пд131 ако е било мареята ти и с чипа няма шанс.По-скоро е била някоя 115ка.
                            Емо здрасти, защо да няма шанс мареата срещу ПД131? Бравото ми като беше само с чип такъв пасат го правих луд! А Пасата беше с чисто нов разпределителен вал, проверени турбо и дюзи.Един приятел има 147-ца 115 коня с махнат катализатор, задно гърне и назобен чип и шамари голф 4-ки и а3-ки с ПД131 с чип!Та не знам защо марииката да няма шанс срещу сток ПР131?
                            FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                            Коментар


                              Опааа да се искажа и аз какви ги свърших тези дни ... аз съм си с браво ЖТД с готин ремап и турбо (оригиналното) на 1.2 бара , имах фронтален кулер но го махнах и съм си с оригиналния и малко препляскали дюзи (имам си даже регулатор на 5000 об. ) .... Та , пусках се с пасат Б5 1.8 Т летящ от 40-160 2 гонки - тир и половина в моя полза ... след това Ауди Б4 2.3 бензин с механичната инжекция 2 гонки летящ 40-106 - пак тир и нещо .... след това мерцедес Ц180 компресор 2009г от 0-160 - пак тир (тоя побесня :Д:Д:Д ) ... след това бмв Е90 318Д 122 коня летящ от 40-180 (щото каза пича че във високите скорости вървяло :Д ) - и той плака :Д:Д:Д колкото по нагоре толкова повече му дърпах :Д .... после отиде взе на брат си бмв-то Е92 (малко по - различно ми се видя ) 318д 143 коня (даже беше с 16" джанти - резултата беше че още на 120 пусна щото нямало смисъл :Д еми една идея по добре върви от другото от 40-120 по направих 3 коли :Д ... Ягуар 3.2( или 3.0 не го запомних но конете да :Д )V6 210 коня бензинов атмосферка , автоматик 4 скорости (мисля че модела му е XJ ) - първа дръпка 40 - 160 , 2 коли зад мен втора дръпка 60-160 (било му по удобно ) 2 коли и половина зад мен (каза че неможал да превключи ) 3-тата дръпка беше от място до 180 (като аз изобщо не бях навит за от място защото си щадя съединителя , но пък ми светна резервата и сипах 10лв нафта щото предположих че се е стоплила,поне да има някакъв шанс да го бия ) мислех че ще ме бие тъй като той е с 235 гуми 16" джанти на задно предаване автомата прави супер старт всеки път апък аз съм с Continental 175/65 R15 летни ( такива са щото бяха залежали в склада и началника ми ги даде за 120 лв двете ) но се случи нещо странно , дръпна ми една кола от 0-70 вкарах 3-та почнах да го стигам на 105 - 110 км го стигнах ,вкарах 4-та почнах да му дърпам и му направих половин кола , на 5-та видях че ме застига и на 160 предницата му ми беще до задната броня и до 180 така без промяна и му пуснах аварийните :Д(той тоя по принцип ми е приятел и спираме на отбивката и той се оправдава че тва било семейна кола , пък аз го затапех и му викам "ми то тва и то семейна кола бе Атанасе" отворих му багажника пък то там бомба паднало :Д:Д 60л. баскаса с 12" говорител усилвател и куфара с инструменти :Д , питах го да ги свалям и да се пробваме пак ама не пожела :Д .... последната гонка беше с голф 4 1.9тди 150 коня каза че е сток (викам таман за мене пък я имам 6 - 7 литра нафта и пари нямах :Д ама се пуснахме де .... от 40-160 .... и фиата си го усетих още от 2-ра че горивото е топло и че неще да върви ама си довърших гонката нищо че ме победи убедително с един тир :Д ама все пак после като поговорихме и момчето си призна че голфа е с предварение (или нещо подобно ) на помпата чип и мисля че каза че или дюзите са нови или са други не съм сигурен не го запомних тва .... ако ви кажа разхода ми какъв е ще кажете че лъжа ... забравих да кажа че имам пуснато гориво до 4600 об но се гоних до 4000 защото се боя да не направя някоя беля с тея пикаещи дюзи

                              Коментар


                                Натровен ли си,Назобен ли си,Напушен ли си,все тая,ама нещо не ти е в ред
                                Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                                Коментар

                                Working...
                                X