Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    didich написа:
    Ако изпадне стоково ARL-че бих замерил, мисля че ще е интересна гонка
    Пуснете се ама ARL-a ти е подарил бинокъла, пък и повечето и да имат чип надали ще ти кажат По-добре пробвай с ASZ поне да ви е равна мощността, лошото е че няма как да познаеш и да има чип...Моят все още няма чип и може да направим замерване преди да съм я чипосал, но първо ще я карам при един мой човек да регулира дюзите и да я прегледа обстойно, че ми се струва че не върви както трябва поне да знам че колата е 6 и като имам път към София ще ги замерим за спорта, но кога ще е не обещавам, засега няма да бързам да слагам чип
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      Чак бинокъл не бих казал, най много да е отпред с 1-2 коли
      punto HGT

      Коментар


        Едно клипчеhttp://vbox7.com/play:21087e2a1bТук нещата се случват по бавно от обикновенно, защото опертора е около 110-115кг, първи старт с не добре загряти гуми и не толко добро тръгване, тЪ говорим за ускорение на автомобил със 130 атмосферни коня с тежест над 1300 кг, бавно се случват нещата, но и тежеста е доста
        punto HGT

        Коментар


          той почти го изгаси до като мине на втора
          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

          Коментар


            Верно е, тия 110кг явно и идват доста, за съжаление не мога да карам и едновременно да снимам, картинката е доста по различна като съм сам в колата
            punto HGT

            Коментар


              Днес стана много добра среща, коли бол, куки никакви Оговорих се с едно момче с правена астра 2,0 16V оригинално 115к.с., настроена на диното на TST във Варна, дала е 80kw на гуми, предполагам това са около 125-130к.с. на мотор, направихме 3 старта, 1 равен, 1 за мен и 1 за него, общо взето колите си бяха чист кантар след втора скорост, който направеше по добър старт той беше отпред, много добре вървеше астричката.после направих един старт с БМВ Е36 320i с ванос, но нещо изостана, а втори старт не поиска да правим, че пунтото си вървяло и нямало смисъл Астричката понеже е Бургаска и на момчето му се караше направи доста стартове и всичко беше под ножа, само една хонда 130к.с. му се опря и бяха на кантар, говорим за А3 1,8Т, алфа 156 2,4 JTD с чип, но шофера каза, че нещо не вървяла като хората, голф 4 1,9 TDI с чип на около 140к.с., там нямаше състезание, БМВ Е36 320i, друг сивик с 1,6 мотор, там също нямаше състезание и така.А вие си пазете колите и бегайте да слагате зимните гуми
              punto HGT

              Коментар


                didich написа:
                Днес стана много добра среща, коли бол, куки никакви Оговорих се с едно момче с правена астра 2,0 16V оригинално 115к.с., настроена на диното на TST във Варна, дала е 80kw на гуми, предполагам това са около 125-130к.с. на мотор, направихме 3 старта, 1 равен, 1 за мен и 1 за него, общо взето колите си бяха чист кантар след втора скорост, който направеше по добър старт той беше отпред, много добре вървеше астричката.после направих един старт с БМВ Е36 320i с ванос, но нещо изостана, а втори старт не поиска да правим, че пунтото си вървяло и нямало смисъл Астричката понеже е Бургаска и на момчето му се караше направи доста стартове и всичко беше под ножа, само една хонда 130к.с. му се опря и бяха на кантар, говорим за А3 1,8Т, алфа 156 2,4 JTD с чип, но шофера каза, че нещо не вървяла като хората, голф 4 1,9 TDI с чип на около 140к.с., там нямаше състезание, БМВ Е36 320i, друг сивик с 1,6 мотор, там също нямаше състезание и така.А вие си пазете колите и бегайте да слагате зимните гуми
                Рано още за зимните гуми, колега. Евала на теб за гонките и аз имам огромен мерак, но нещо по Павликенско изчезнаха рейсърите и се гоня сам със себе си...
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  Довечера ще се сбирате ли и ако да към колко?
                  Bravo 1.9d 97г

                  Коментар


                    nsn написа:
                    Довечера ще се сбирате ли и ако да към колко?
                    Чак сега го виждам сори, не съм ходил никъде, но ако го бях видял по рано можеше да направим една среща, че май от четвъртък ще почнат снеговете и до там.
                    punto HGT

                    Коментар


                      Ем снегове, снегове, голяма работа.Тъкмо към разпънките, гърнетата, лепенките, чиповете, та в крайна сметка и едни зимни гуми ще се прибавят.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        BO написа:
                        Ем снегове, снегове, голяма работа.Тъкмо към разпънките, гърнетата, лепенките, чиповете, та в крайна сметка и едни зимни гуми ще се прибавят.
                        От тия неща съм само с гърне, другото още не е монтирано Мисля тоя уикенд да слагам зимните гуми и когато е сухо сме пак на линия.
                        punto HGT

                        Коментар


                          В събота съм в София до обяд,ако има желаещи за гонки свиркайте.
                          Bravo 1.9d 97г

                          Коментар


                            nsn написа:
                            В събота съм в София до обяд,ако има желаещи за гонки свиркайте.
                            С каква кола и какви коне си ?
                            punto HGT

                            Коментар


                              didich написа:
                              nsn написа:
                              В събота съм в София до обяд,ако има желаещи за гонки свиркайте.
                              С каква кола и какви коне си ?
                              С браво жтд с лек ремап.
                              Bravo 1.9d 97г

                              Коментар


                                И ти си сток 140 кончета има ли ги под капака или ?, колко е лек тоя ремап ?, нещо друго пипано има ли освен ремапа ?Ако си навит утре преди обяд ако все още е сухо може да замерим някъде, пиши на лично в кой район на София си и може да измислим една сверка с пунтото
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X