Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    E46 318 Ci, Пунто

    По добре да каже как се държи на асфалт, че го чака едно пунто Заглавието на темата е редактирано в съответствие с новото правило на форума.Модераторски екип на фиат-бг.орг
    punto HGT

    #2
    500 лв. на Пунтото :D
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Като заговорихме за пунтаци ... един пунтак все още чака на старт линията
      punto HGT

      Коментар


        #4
        Аре бе, батки, то пак ще завали сняг, докато се натуткате.....

        Коментар


          #5
          Kuku написа:
          Аре бе, батки, то пак ще завали сняг, докато се натуткате.....
          То май Емо няма да се включи за това давай да организираме нещо Сряда-четвъртък май няма да има валежи, ти с каква машина си ??
          punto HGT

          Коментар


            #6
            Аз искам да се включа, но ще мога най-рано в петък. Но петък-неделя не е оферта че вечер е пълно с разни, така че ако искате за другата седмица началото. Сняг повече няма да има не го ли разбрахте A Киро предполагам, че ще дойде с Алфата.
            BMW E46 coupe
            Fiat Punto 1.1 LPG - ex

            Коментар


              #7
              Kuku написа:
              Аре бе, батки, то пак ще завали сняг, докато се натуткате.....
              Е, че то ако завали и аз ще се включа.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Тогава ако е сухо петък-събота мислете да направим едно немско-италианско замерване
                punto HGT

                Коментар


                  #9
                  Ако се замервате, било то с камъни, домати,краставици - HD клиповете са задължителни :D
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    Петък 21:00 часа на 202-ра , миналия петък е било потоп от коли ще взема фотоапарат, горе долу докарва клипчета.Някой с JTD ако иска да видим дизелите как се представят и задължително някой с браво 1,6 16V Може и събота пак по същото време
                    punto HGT

                    Коментар


                      #11
                      Аз в събота вечерта бях около 22ч и имаше една полицейска Нива дето обикаляше и не беше ок.
                      BMW E46 coupe
                      Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                      Коментар


                        #12
                        Emo91 написа:
                        Аз в събота вечерта бях около 22ч и имаше една полицейска Нива дето обикаляше и не беше ок.
                        А така, значи ходиш по гонки, а не се обаждаш, виж как сам се издаде Куките идват по-късно, ние до 21:30 ще сме свършили работа и после ще чоплим семки и ще лафим
                        punto HGT

                        Коментар


                          #13
                          didich написа:
                          Emo91 написа:
                          Аз в събота вечерта бях около 22ч и имаше една полицейска Нива дето обикаляше и не беше ок.
                          А така, значи ходиш по гонки, а не се обаждаш, виж как сам се издаде Куките идват по-късно, ние до 21:30 ще сме свършили работа и после ще чоплим семки и ще лафим
                          Айде в събота че петък братото има рд, а иначе случайно бях там и наказах една Ц класа p,s, Днес осъзнах че яко ме кръщават на Лукойла на К.Величков, колата харчи 11 градско Понеже сега пак ще има киселяци дето не вярват, който иска пълня до горе бутилката возим се колкото иска из София и после плаща разликата до горе
                          BMW E46 coupe
                          Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                          Коментар


                            #14
                            За петък за сега ще има и една Капа 2,0 20VT 220к.с. , дано задържи сухо времето.
                            punto HGT

                            Коментар


                              #15
                              Нещо се разпадна работата за 202-ра, един на рожден ден, друг болен, трети на работа, сам не ми се слиза ... някой друг път ще е явно
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X