Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз в петък бях в технополиса на 202ра за подарък и имаше хора. Вече съм свободен :D
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    Коментар


      #17
      Сега се прибирам от 202-ра, имаше народ, както и доста куки, но нямаше проблем никой не са спирали, май бяха само за присъствие.Дръпнах се с хонда дел сол 1,6 125к.с., със спортен филтър и до колкото разбрах с чип, друго не разбрах дали има правено - от място скачам с един калник напред и до края на моя 2-ра и началото на 3-та почва леко да ме подминава, тоест на 3-та е около 1 кола пред мен.На прибиране с един чичка се закачихме съвсем случайно, караше някакъв мерцедес от по новичките 4 фара отпред, мисля, че беше Ц клас, не съм сигурен, на втората дръпка свалих джама и го питах какъв е мерцедеса само ми каза, че е 177к.с. - и на двата старта ми скача с един калник, така вървим до края на мойта 2-ра, след като сложа 3-та почвам леко да го настигам и вървим почи кантар, явно 17-ките почват вече да ми пречат на ускорението
      punto HGT

      Коментар


        #18
        Учуден съм, че е само 1 кола разликата с дел сол-а.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Смисъл, че е зле за дел сола или, че ми е умряло пунтото ...
          punto HGT

          Коментар


            #20
            Зле за дел сола. Все пак е по-лек... и няма кво да се лъжем тия моторчета немат равни попринцип.

            Коментар


              #21
              Днес още три гонки на Булгарплод в Слатина, там алфалта е по грапав и доста по добре се стартира.1. С Хонда прелюд 2,0, 133к.с. - пада с 3 коли до към 130-140км/ч2. Форд ескорд 2,0, 150к.с. - пада с една кола 3. Голф КР 1,8 - падам с 1 кола
              punto HGT

              Коментар


                #22
                didich написа:
                Сега се прибирам от 202-ра, имаше народ, както и доста куки, но нямаше проблем никой не са спирали, май бяха само за присъствие.Дръпнах се с хонда дел сол 1,6 125к.с., със спортен филтър и до колкото разбрах с чип, друго не разбрах дали има правено - от място скачам с един калник напред и до края на моя 2-ра и началото на 3-та почва леко да ме подминава, тоест на 3-та е около 1 кола пред мен.На прибиране с един чичка се закачихме съвсем случайно, караше някакъв мерцедес от по новичките 4 фара отпред, мисля, че беше Ц клас, не съм сигурен, на втората дръпка свалих джама и го питах какъв е мерцедеса само ми каза, че е 177к.с. - и на двата старта ми скача с един калник, така вървим до края на мойта 2-ра, след като сложа 3-та почвам леко да го настигам и вървим почи кантар, явно 17-ките почват вече да ми пречат на ускорението
                Ц-класите нямат 177 коньови мотори. Е класа е бил. Ако е бил от тия 95-2001, е бил или Е240, или Е300 TD. Ако е бил от по-новите, е бил или Е240, или 270 CDI.
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар


                  #23
                  didich написа:
                  Сега се прибирам от 202-ра, имаше народ, както и доста куки, но нямаше проблем никой не са спирали, май бяха само за присъствие.Дръпнах се с хонда дел сол 1,6 125к.с., със спортен филтър и до колкото разбрах с чип, друго не разбрах дали има правено - от място скачам с един калник напред и до края на моя 2-ра и началото на 3-та почва леко да ме подминава, тоест на 3-та е около 1 кола пред мен.На прибиране с един чичка се закачихме съвсем случайно, караше някакъв мерцедес от по новичките 4 фара отпред, мисля, че беше Ц клас, не съм сигурен, на втората дръпка свалих джама и го питах какъв е мерцедеса само ми каза, че е 177к.с. - и на двата старта ми скача с един калник, така вървим до края на мойта 2-ра, след като сложа 3-та почвам леко да го настигам и вървим почи кантар, явно 17-ките почват вече да ми пречат на ускорението
                  Мда,вземи си сложи нормалния размер и ще бъде по-добре,тия големи джанти освен да ти докарват визия и стабилност на пътя нищо друго.Тоя пич със БМВ-то отупа ли го,не че има някакъв смисъл да се пуска.?!.......................................... ......
                  АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                  Коментар


                    #24
                    billyboy` написа:
                    didich написа:
                    Сега се прибирам от 202-ра, имаше народ, както и доста куки, но нямаше проблем никой не са спирали, май бяха само за присъствие.Дръпнах се с хонда дел сол 1,6 125к.с., със спортен филтър и до колкото разбрах с чип, друго не разбрах дали има правено - от място скачам с един калник напред и до края на моя 2-ра и началото на 3-та почва леко да ме подминава, тоест на 3-та е около 1 кола пред мен.На прибиране с един чичка се закачихме съвсем случайно, караше някакъв мерцедес от по новичките 4 фара отпред, мисля, че беше Ц клас, не съм сигурен, на втората дръпка свалих джама и го питах какъв е мерцедеса само ми каза, че е 177к.с. - и на двата старта ми скача с един калник, така вървим до края на мойта 2-ра, след като сложа 3-та почвам леко да го настигам и вървим почи кантар, явно 17-ките почват вече да ми пречат на ускорението
                    Мда,вземи си сложи нормалния размер и ще бъде по-добре,тия големи джанти освен да ти докарват визия и стабилност на пътя нищо друго.Тоя пич със БМВ-то отупа ли го,не че има някакъв смисъл?
                    И това не е малко
                    Renault Modus 1.2 16v 2006
                    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                    Коментар


                      #25
                      С Емо още не сме се засичали, но ще видим другата събота как ще е времето и мисля пак да прескоча до Слатина, там започват да се събират от 3 часа следобяд и е много спокойно, движение почти няма, куки също, а даже и да има само минават с патрулката и заминават, лошото е че пътя идва малко къс, но то до 130-140км/ч горе долу се разбира на кой колата му дърпа повече, като наближи деня ще драсна два реда ако се събираме.Забравих да споделя, на прибиране на един светофар спира едно БМВ Е36 комби тъмно синьо или черно беше с оранжеви джанти и тръгваме на зелено, БМВ-то взе нещо да съска, а като работеше на празен ход ми се стори, че е дизел, беше доста шумно, но както и да е, нещо не му се получи и до края на втора беше зад мене с една кола За джантите съм се замислял да си взема едни летни гуми 195/50 и да ги кача на оригиналните джанти, но при положение, че имам джанти и летни гуми за момента не ми се дават излишни пари за други летни гуми, пък и визията си е друга с гОлемото джанта
                      punto HGT

                      Коментар


                        #26
                        Фиат Пунто ХГТ вс Голф 2 КРhttps://www.facebook.com/photo.php?v...heaterТука не можах да тръгна и заби малко муцунатаhttps://www.facebook.com/photo.php?v...aterПунто ХГТ вс Хонда Прелюд 2.0 133ксhttps://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                        punto HGT

                        Коментар


                          #27
                          Тоя с оранжевата количка щеше да ви скъса, ако и беше по- прецизно кормилното управление да няма вероатност да я сгазите :D Браво, добре навървява с 17-ки, ако беше с 15-ки щеше и по- добре да е

                          Коментар


                            #28
                            Оранжевата количка се пуска с голфа, на старта направо изхвърча и прави много сериозна разлика, но голфа като набере и горе долу на средата на отсечката подминава количката, защото тя много бързо си стига максималната скорост, докато голфа продължава на набира нагоре, имаше две такива колички, голема мания са и те
                            punto HGT

                            Коментар


                              #29
                              извинявам се за спама https://www.youtube.com/watch?v=K5HJX7CJyOQ

                              Коментар


                                #30
                                Утре /събота 05.04/ на Булгарплод в Слатина от 15:00 часа, който има излишно гориво за хабене да заповяда, а за колегите Kuku и Emo91 идването е задължително , да видиме БМВ или Фиат Дано полицаите са по малко, че тая вечер все едно имаше акция, на 202-ра имаше около 10-15 патрулки и на изхода се спираше всичко наред, който имаше нередности по колата се правеше пълна проверка на колата, аз минах само с проверка на документи
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X