Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отцепена: Колко върви Croma 2.4 multiJet

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pplk написа:
    BO написа:
    И да видим реалността:http://www.youtube.com/watch?v=YPbqS5OE-sQ
    0-190 23секунди. Нещо се опита да кажеш ли? :D :D :D :D...
    А бе човек, ти сляп ли си?Все си мисля, че от 3-та секунда до 22-ра секунда не прави 23 секунди, ама ти си математик и то голям.Другия път вземи и използвай едни от тези.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      Ау, гоУема разлика. :D :D :D Забавен си! :D :D :DЯ повтори на всеослушание, че Крома 200 коня, трябва да прави 190 за 20сек., иначе нещо не е в ред. :D :D :D
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #18
        pplk написа:
        Ау, гоУема разлика. :D :D :D Забавен си! :D :D :D
        Ами голяма си е.Ама май друго няма какво да кажеш.На черното не може да кажеш бяло, нали. Макар и да се пробваш.Кофти.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Пропусна нещо, ам? Защо ли? :D :D :D
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #20
            Момци, заповядайте утре на 202-ра и ще замерим, иначе само си триете клавиатурите, спор с клипчета от тубата май няма да се реши :D
            punto HGT

            Коментар


              #21
              Не оспорвам, че БМВ-то е по-бързо! Чудно ми стана, как Крома, която е невъзможно да е 260к.с според БО, прави същото ускорение като БМВ 330xd автомат, 257к.с. Кажи ми на кого да вярвам? :D Твърди, че вярвам на клипчета и ме оборва с клипчета. Кажи, не е ли цирк?
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #22
                pplk написа:
                Не оспорвам, че БМВ-то е по-бързо! Чудно ми стана, как Крома, която е невъзможно да е 260к.с според БО, прави същото ускорение като БМВ 330xd автомат, 257к.с. Кажи ми на кого да вярвам? :D Твърди, че вярвам на клипчета и ме оборва с клипчета. Кажи, не е ли цирк?
                Щом си такъв и продължаваш да пишеш в темата, а не на ЛС, ще го кажа и тук директно, че прекаляваш, ама много прекаляваш!Искам да ти докажа, че един 260кс двигател прави въпросните 0-190км/ч за около 20 секунди.Искам да ти го докажа и го правя публично тук - хващаме се на бас на 1000лв, докарвам един 260кс дизел (оригинален 204кс).Ако аз спечеля половината от 1000-те лева ги давам на Сдружение ФФБ - това е предложение от мен.Бъди мъж и си стой зад думите!
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #23
                  Бъди мъж и си стой зад думите!
                  И на лични те попитах, зад кои думи трябва да стоя? То хубаво предлагаш басове, ама за кво?Давай сега за техническите данни, че нещо си правиш оглушки.
                  207 тиква автомат
                  новокромаджия 2.4 печка

                  Коментар


                    #24
                    pplk написа:
                    Бъди мъж и си стой зад думите!
                    И на лични те попитах, зад кои думи трябва да стоя? То хубаво предлагаш басове, ама за кво?Давай сега за техническите данни, че нещо си правиш оглушки.
                    100 пъти ти го казах и сега ще го повторя недвусмислено.1. Няма технически официални данни за нещо различно 0-100км/ч. Аз не мога да дам такивя - ти можеш явно, ОК2. 260кс двигател трябва 190км/ч да ги прави около 20 секунди плюс/минус 1.3. 260кс двигател за 27-те секунди, клипа които беше дал "за да изплакна окото" е на светлинни години от 260кс.4, Ти ме убеждаваш, че разбира ли твоите данни показват 30 секунди и на тях се позоваваш.Пак ти казвам - 260кс двигател прави 190км/ч за около 20 секунди. На 27-мата секунда километража отива към 220км/ч.Стой си зад думите, които си написал назад в темата и казвай кога имаш време да уреждам доказателството.
                    pplk написа:
                    Не оспорвам, че БМВ-то е по-бързо! Чудно ми стана, как Крома, която е невъзможно да е 260к.с според БО, прави същото ускорение като БМВ 330xd автомат, 257к.с. Кажи ми на кого да вярвам? :D Твърди, че вярвам на клипчета и ме оборва с клипчета. Кажи, не е ли цирк?
                    Ето ти реалността на точно това, което твърдиш, че не било така:http://www.youtube.com/watch?v=NgUGapI908wПак казвам, че на клипа, който си дал Кромата е на светлинни години от 260кс. Сигурно и твоята ще е на светлинни години, колкото и да се надъхваш, че ще стане 280 само със елементарен софтуер. Явно и тоя на клипа се е надъхвал, че колата му е 190кВ и чак смешен клип показва.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #25
                      Човек, на теб наистина трябва да ти се пише по някакъв особен начин, за да разбереш какво ти се говори. Явно разбираш нещата по свой си особен начин, който за мен е непонятен. То не е само в тази тема.Остани си със здраве!
                      207 тиква автомат
                      новокромаджия 2.4 печка

                      Коментар


                        #26
                        pplk написа:
                        Човек, на теб наистина трябва да ти се пише по някакъв особен начин, за да разбереш какво ти се говори. Явно разбираш нещата по свой си особен начин, който за мен е непонятен. То не е само в тази тема.Остани си със здраве!
                        Не, нали казваш, че по твоите данни 260кс трябва да дава 27 секунди.Пак ти казвам - бъди мъж и си стой зад думите!Че само такива се навъдиха в нашата татковина. Лаете като кучета, а когато опре ножа до кокала гледате къде да се скатаете.Че ей от такива хора тръгват приказките и много обичам да им натривам носовете. Ама и да ги боли след това. За това са и 1000-те лева залог, за да го запомниш много добре, не за друго.И аз чакам двубой - твоите думи срещу моите
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #27
                          Пич, спри се! Как ги правиш тия тълкувания, нямам идея. И на лични ти писах, че нямам нужда от обсесиите ти Пък ако толкова държиш на басовете, ше ти докарам машина 260коня, дето не може да дигне 190 посмъртно. Става ли?
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #28
                            Явно поредния клавиатурен герой във форума.И както каза един наш общ познат:
                            Да си беше затраял, че стана за смЕх :D :D :D :D :D
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #29
                              Пък ако толкова държиш на басовете, ше ти докарам машина 260коня, дето не може да дигне 190 посмъртно. Става ли?
                              Тва да го удебеля ли, или и така се справяш? Аре да те видим сега, мЪжо!
                              207 тиква автомат
                              новокромаджия 2.4 печка

                              Коментар


                                #30
                                Кромата какви коне е, до колкото разбирам мотора е 2,4JTD така ли??Ако е до към 150к.с. и довечера имаш свободно време мини може да замерим с пунтото
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X