Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отцепена: Колко върви Croma 2.4 multiJet

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    BO написа:
    Сигурно и твоята ще е на светлинни години, колкото и да се надъхваш, че ще стане 280 само със елементарен софтуер.
    Това сега го видях, явно заради корекциите.БО, не стига всичко, ами си и некоректен, да не казвам по-тежка дума. На лични пишеш и обясняваш едно, във форума пишеш друго. Е, не ти прави чест. Ако правилно съм те разбрал, ти твърдиш, че аз твърдя???, че 260коня трябва да правят 190 за 27сек. Отделно твърдиш, че всяка Крома, която постига тази скорост за по-дълго време не е в ред и данните изнесени в нета са неверни и измислени. За да ми докажеш твърдението си, предлагаш облог, като ще ми демонстрираш как върви някакво БМВ и аз трябва да застана зад твърденито си, което ти ми вменяваш.За да стане ясно, нямам спомен да съм твърдял, че 260коня трябва да правят 190 за 27сек. или колкото и да било секунди, часове, години или квото и да било,че да приемам някакви облози, за разлика от теб, който твърди, че 260коня трябва да правят 190 за около 20сек.ОК? Та в този ред на мисли ти предлагам облог, като твърдя, че 260к.с. може/възможно/ и никога да не достигнат 190, камо ли за 20сек. и времето за ускорение не е константно.Предлагам 1000 кинта, реципрочно на твоето предложение. Моето твърдение срещу твоето. По мъжки!
    207 тиква автомат
    новокромаджия 2.4 печка

    Коментар


      #32
      didich написа:
      Кромата какви коне е, до колкото разбирам мотора е 2,4JTD така ли??Ако е до към 150к.с. и довечера имаш свободно време мини може да замерим с пунтото
      200к.с. Нямам никакво желане да се надбягвам с когото и да е. Никъде не съм сравнявал Кромата с друг автомобил и смятам, че и заглавието в известен смисъл е некоректно.
      207 тиква автомат
      новокромаджия 2.4 печка

      Коментар


        #33
        Егати темата....смЕх Ще се дава ли газ тука, или неС клипчета от Нет-а и сухи теории нестава, макар че ВО е добър в това, но му липсва част от уравнението
        Italfan

        Коментар


          #34
          давай я тая крома на моя автомат
          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

          Коментар

          Working...
          X