Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за Fiat Croma 1,9 mjet 150 к.с.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за Fiat Croma 1,9 mjet 150 к.с.

    Здравейте,след 20 години пауза съм решил пак да се върна към марката фиат.Повода е че на скоро забелязах новата Крома и ме впечатли с интериор и разход на гориво а и може би със функционалност и надявам се със здаво окачване.Не съм на ясно кои модификации са по добри,преди 2008 (сраия фейс лифт или след 2008 новия фейслифт).Та колеги,ако някой знае нещо от опит нека да сподели тук в темата.Пре 90-те години имах Fiat Regata 85S и бях много доволен от нея,след това си купих от Германия еда Lancia Dedra 1,6 Ie,10 години я карах, за нея хептен нямам думи, само тя си знае на какво тегло е била след това купих Alfa Romeo 166 2,4 JTD в момента е на 430 000 км и е в Германия,мотора е все едно в първа младост не гори грам масло което е пълна синтетика 5W40 и върви като самолет.JTD явно са едни от най успешните двигатели които са конструирани някога...В момента карам джип Hyundaj Terakan 2,9 150hp,много съм доволен от здравината му,самия той е доста привлекателен на външен вид,удобен,пъргав и проходим но пред вид че ми се очертава доста да пътувам не ме устройва разхода му който е 9/100 на дълъг път.Та така колеги, очаквам вашите мнения.На отзовалите се предварително благодаря!Мисля, че една тема е достатъчна по въпроса.И тъй като в другата са ти по-добре описани въпросите, оставям нея.Тази я заключвам.Модераторски екип на фиат-бг.орг

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=93011 приятно четене.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Какво точно те интересува? Колегата Емзо ти е дал точната тема, но ако нещо конкретно те интересува питай. Аз съм с 1.9 150к.с. автомат 2007г.

      Коментар


        #4
        Интересува ме преди или след фейслифта си струва да се купи кола. Окачването често ли се поврежда. Коя версия на 1,9 е за предпочитане 120 или 150 к.с. Освен всичко това имам колебания относно от къде да я взема, често ходя в Германия и от там мога да си взема кола, но пък в плановете ми влиза да си бартеросам джипа защото в момента при тази покупателна "активност" като нищо може да му навъртнавъртя сума си километри преди да го продам.

        Коментар

        Working...
        X