Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жена моли за помощ - Мареа Уикенд 1.9 дизел не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Tornado написа:
    iwo19 написа:
    помпа втора употреба е около 200 лева на моргата, но гаранция няма, че не е същия боклук. Смяната и реглажа и е около 80 лева, така че до 300 лева може да се оправи, но остава проблема с прегряването, който може да е смяна на мотора - 500 лева вървят и гаранция пак няма.Ти си решаваш.!
    Помпа съм предложил от работил до преди половин месец двигател и на цена много под 200 лв.Двигатела все още е окомплектован/липсва термостат и демпферна шайба/ и си търси собственик горе долу на същата цена може и коментар но явно колежката все още не е влизала да чете във форума.Иво не споменава нищо за прегряване ,а само за проблеми с ГНП.
    колежката пише по-назад , че колата греецените който съм посочил са максималните, просто за ориентир - може момичето много да си харесва колата и да иска да си я оправи.

    Коментар


      #47
      а как,ли ще е "новата кола’,може и тя да е същия чеп

      Коментар


        #48
        Здравейте, в отговор на това което всички пишете искам да ви благодаря за помоща, за отзивчивостта и съветите. Ивайло от сервиза, аз лично, съм му много благодарна за помоща, не зная откъде е излязло това, че някой в нещо го обвинява, наистина момчето коректно каза, че не може да оправи този проблем който е възникнал и е по-добре да го видят в сервиз на дизел. Помогна ми да я дръпнем колата за което съм му много благодарна. Наистина ми помогна в тежък момент. Ако не го е разбрал оттук още веднъж искам да му благодаря сърдечно. Колата наистина я оставих в сервиза на дизел при инжинер Жеков, човека каза, че ще се опита да намери проблема и очаквам утре да ми се обади. Зная, че всички ми предлагате продажба на части - нещо с което аз не мога да се справя или евентуално покупка на кола за 500-600 лева, което не съм сигурна, като не разбирам от коли, че след 5-6 км няма да спре и пак да възникне някакъв проблем. Така,че ще изчакам до утре, да разбера за какво става на въпрос. Пари за големи ремонти нямам. Относно горивната помпа която имате, може да ми дадете някакъв адрес или телефон или как да се свържа с Вас.Във връзка с възникналия при мен проблем и това което писах по-рано, че нямам как без кола да се придвижвам до работа и училище на детето, търсех някаква възможност да взема кола под наем. Имат някакви коли които искат по 6 евро на ден, но искат депозит по 100-200 евро на ден, нещо което не мога да си позволя, защото може би ще се наложи да платя ремонта на колата. Затова имам въпрос, дали някой във Варна има или познава някой който дава кола под наем за няколко дена, докато се реши какво ще става с моята кола и какво ще правя по нататък. Разбира се, ще сключим някакъв договор и ще платя наема, но нямам възможност да платя депозит. Още веднъж благодаря на всички за помоща.

        Коментар


          #49
          вярвам ,че говориш за дизел сервиза до зеленчуковата борса.собственика живко е кадърен и ще ти помогне.

          Коментар


            #50
            ivel написа:
            вярвам ,че говориш за дизел сервиза до зеленчуковата борса.собственика живко е кадърен и ще ти помогне.
            Да, става въпрос за инжинер Живко Живков!

            Коментар


              #51
              Plastex написа:
              muns61 написа:
              Нещата не са сложни, ама каза, че нямаш вече пари и те отсвирват...
              Повече ще помогнеш, ако кажеш как се отстраняват тези проблеми без пари.
              Без пари не става, друго е, ако колата е при мен. Не виждам смисъл от повече писане, кьорав карти не играе. В случая - некомпетентен. Да вади парите...
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #52
                muns61 написа:
                Plastex написа:
                muns61 написа:
                Нещата не са сложни, ама каза, че нямаш вече пари и те отсвирват...
                Повече ще помогнеш, ако кажеш как се отстраняват тези проблеми без пари.
                Без пари не става, друго е, ако колата е при мен. Не виждам смисъл от повече писане, кьорав карти не играе. В случая - некомпетентен. Да вади парите...
                ако знаеш колко грубо изглежда написаното от теб , да беше си затраял и без това нищо не помагаш на момичето, като няма пари да мре ли ?

                Коментар


                  #53
                  Да, грубо, ама вярно!
                  Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                  Коментар


                    #54
                    Не всичко е пари !
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар

                    Working...
                    X