Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теч нa aнтифриз от блокa

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колега, като гледам на втория клип, имам съмнение ,че теча идва точно оттам ,дето буталото е долно положение.Не знам как са проектирани, но без изваждане на буталото от цилъндъра, не може да се види точния проблем.Така че с тия клипчета ,няма да помогнат да разберем проблема. Докато не извадиш буталото,и направиш по9добър оглед, тогава със сигурност ще лъсне проблема.... :D
    Fiat palio 1.7td

    Коментар


      #32
      Бележи петата на биелата развивай и вади то се е видяло ,че този блок няма да го ремонтираш.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #33
        никой не даде точен отговор дали на този двигател ризите се вадят или е цял блок

        Коментар


          #34
          ivan v ivanov написа:
          никой не даде точен отговор дали на този двигател ризите се вадят или е цял блок
          цял блок.

          Коментар


            #35
            Tornado написа:
            Бележи петата на биелата развивай и вади то се е видяло ,че този блок няма да го ремонтираш.
            Петата и биелата най вероятно са белязани заводски, също така най вероятно отново заводски са направени да не може да се завърти петата спрямо биелата. Затова само да види каква е посоката на белега и да вади това бутало, но само с това бутало няма да мине

            Коментар


              #36
              Проблемът лъснa след свaляне нa бутaлото.Нaй вероятно е имaло шуплa нa цилиндърa и след хилядите километри (все пaк имa износвaне и изтънявaне нa стените)и при голямото нaлягaне се е получило мaлък отвор.Кaчвaм и видео.
              FIAT MAREA 1.9TD100

              Коментар


                #37
                http://m.youtube.com/watch?v=knFF_LQS1ws
                FIAT MAREA 1.9TD100

                Коментар


                  #38
                  nkaishev написа:
                  http://m.youtube.com/watch?v=knFF_LQS1ws
                  Според мен някой преди теб е правил ремонт. Хонинга си личи по цилиндъра.Мисля си, че е разстъргван цилиндъра и хонингован. Може би от там е поизтънял цилиндъра.Има ли поражения по буталото ?Пожелавам ти да го отремонтираш и да си караш отново колата
                  04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                  Коментар

                  Working...
                  X