Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Марка накладки - брава - каква?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Вчера смених дисковете /предни, отзад са барабанни/ и накладките - марка Jurid. Сега ги пробвам, като навъртя към 500 км вероятно ще са прилепнали. Но и сега спира добре.Смених и ремъци и ролки - Ина.В понеделник ще сменя лагер горен на амортисьор.Засега е това.Преди месец правих профилактика на стартера.От началото на годината съм дал към 1 000лв за ремонти и подмени.но нали трябва да е в добро състояние
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    Коментар


      #32
      Момчета, при каране от време на време пак чувам същият скърцащ звук от предната лява спирачка, много дразни, нещо апарата ли задържа, какво става? Няма никакви проблеми иначе, но пак си поскърцва от време на време?
      кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
      кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

      Коментар


        #33
        Оправи се със сваляне на ръба на спирачния диск. Накладките, дето съм ги купил не скърцат все още, всичко е както трябва.
        кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
        кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

        Коментар


          #34
          Да изровя темата малкоПредстои ми смана на дискове и накладки:Нямам къде да ползвам отстъпки и за това ще споделя цени без отстъпкиЧудя се какви да сложа(ест хубави)Textar: к-т дискове -95лв К-т накладки 62Trw:К-т дискове 76Накладки 51Добри цени ли са и на кое да заложа ? Ако имате др предложения очаквам гиМареа 1.6 2000г. С единичен дискДр вариант е да търся спирачни апарати за вентилирани дискове и направо да взимам вентилирани дискове, но струва ли си играчката ?
          Fiat Marea 2.4 JTD+
          Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
          Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
          Renault 19/1.7mi/ - crash

          Коментар


            #35
            Ате или Галфер А иначе си струва и обратното изпълнение също си струва, ама само аз съм го правил май
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #36
              Абе аз съм се спрял на Trw ама не знам дали да не взема дискkove TRW и накладки да каже textar +10лвАте комплект имам оферта но възлиза на 158лв а трв комплекъ е 127
              Fiat Marea 2.4 JTD+
              Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
              Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
              Renault 19/1.7mi/ - crash

              Коментар


                #37
                Аз бих взел дискове на Текстар с накладки АТЕ . Дисковете на Текстар са добри, на Кромата още не са кривнали,но накладки Текстар свирукат от време на време, иначе като спиране са без забележка.
                Фиат Крома 1.9 16v+
                Фиат Браво 1.6 16v
                Фиат Мареа 1.6 16v

                Коментар


                  #38
                  Хората при които са правя колите имат мареи, не са доволни от накладки трв, хем бяха много навити, колата спира, но много скърца, изхвърлиха ги, аз сложих някакви накладки, тука едно момче от форума писа, няколко хил. километра вече, никакви проблеми, уж били оригинални за влагане в по-нови модели
                  кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
                  кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

                  Коментар


                    #39
                    Нали не мислиш, че това ТРВ което се продава тук е същото като за оригинално вграждане?
                    Фиат Крома 1.9 16v+
                    Фиат Браво 1.6 16v
                    Фиат Мареа 1.6 16v

                    Коментар


                      #40
                      Да бе, със сигурност не е като него. Но все пак цената на ТРВ комплекта възлиза на 50лв горница от примерно някви LPg или некви други испански...Нормално е да очаквам да са читави в крайна сметка мисля утре да заръчвам, но това за textar I trw ме разочарова.На пежото бях мн доволен от trw и е купувано от този търговец
                      Fiat Marea 2.4 JTD+
                      Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                      Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                      Renault 19/1.7mi/ - crash

                      Коментар


                        #41
                        zlatarov написа:
                        Да бе, със сигурност не е като него. Но все пак цената на ТРВ комплекта възлиза на 50лв горница от примерно някви LPg или некви други испански...Нормално е да очаквам да са читави в крайна сметка мисля утре да заръчвам, но това за textar I trw ме разочарова.На пежото бях мн доволен от trw и е купувано от този търговец
                        Един съвет, не пести пари за спирачки, това обикновенно води ди диста по големи харчове в последствие и дано да е само с тях. - личен опит.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #42
                          pi4_s_bravo написа:
                          Аз бих взел дискове на Текстар с накладки АТЕ . Дисковете на Текстар са добри, на Кромата още не са кривнали,но накладки Текстар свирукат от време на време, иначе като спиране са без забележка.
                          И аз доскоро бях доволен от Текстара дискове, но на Бравока единия се изкриви. Хем го карам само градско, за 10тина хилки и бучи яко при спиране вече. Взех го от официалния В и Д кар ли кви бяха...
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #43
                            Е не мисля че пестя...Не съм тръгнал да взимам INT... и подобни Търговеца от който пазарувам няма АТЕ И за това се чудя какви да взема, ТЕХТаРа свирел(даже четох че се разлпяял)... TRW и те не ставали... защото някой си не бил доволен...Да взимам тогава дискове Техтар и накладки или пак техтали или TrwЗаръчах Комплект АТЕ Дискове к-т 96 лефчетаНакладки 63 Благодаря за инфото надявам се да съм направил добър избор Имам само още едно питанеИмам спрей обезмаслител за спирачки от пежо Да пръскам ли дисковете? Накладките и тях също да ги прскам ли?
                            Fiat Marea 2.4 JTD+
                            Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                            Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                            Renault 19/1.7mi/ - crash

                            Коментар


                              #44
                              Дисковете на АТЕ имат боядисан вариант който няма нужда от обезмасляване- слагаш ги с накладките и леко докато се сработят. Ако обаче са небоядисани дисковете ги обезмасли преди да им сложиш накладките.
                              Фиат Крома 1.9 16v+
                              Фиат Браво 1.6 16v
                              Фиат Мареа 1.6 16v

                              Коментар


                                #45
                                Колега, матирани саТам където ще са накладките не е лъскаво Т.е. да не ги цапам със спрей за дискове? Нищо да не пръскам нали така ?
                                Fiat Marea 2.4 JTD+
                                Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
                                Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
                                Renault 19/1.7mi/ - crash

                                Коментар

                                Working...
                                X