Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Марка накладки - брава - каква?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    И да ги напръскаш нищо няма да стане. Ще ги познаеш лесно тези за пръскане са лъскави а другите са пръскани с нещо като основа за боядисване или грунд сиви са на цвят.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #47
      Да, баш сиви са на цвят Нямат лъскава повърхност Значи слагам без да пръскам
      Fiat Marea 2.4 JTD+
      Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
      Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
      Renault 19/1.7mi/ - crash

      Коментар


        #48
        точно!
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #49
          Мерси!Ще споделя и ефекта с ритането на педала Надявам се след тази смяна да няма такива номера
          Fiat Marea 2.4 JTD+
          Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
          Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
          Renault 19/1.7mi/ - crash

          Коментар


            #50
            Преди 4000 км. сменях дискове и накладки на Бравата и засега съм доволен. Дисковете са Rotinger, а накладките Wagner. Купих си ги от колега от форума. Ще гледам занапред как ще са, но засега са добре. Като знам колко теми изчетох, когато ми се налагаше да избирам марка и колко мнения, и пак няма масова подкрепа за определена марка. Всеки хвали различни.
            Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

            Коментар


              #51
              Такааа да споделим какво стана Смених дискове + накладки нямах проблеми за товаНавъртял съм 50км градско и изненада педала пак почуква Установих проблем с едното маркуче от спирачното казанче до спирачната помпа.Разглобих всичко смених единият маркуч, че сълзеше обаче не сметнах за нужно да обезвъздушавам дали е нужно ?Възможно ли е да е от обезвъздушаване това ??Като цяло преди време бяхме отвили и четирите пропки да си тече и само наливах, така 2л.Дали сега да не го повторя това? Съмнява ме вс това дали идва от тоз маркч.PS преместих възникналия проблем в Раздел Спирачни СистемиДа не пълня темата с проблеми, че и е др същността
              Fiat Marea 2.4 JTD+
              Fiat Marea 1.6 2000г. + ГИ
              Peugeot 406 2.0hdi - once upon a time
              Renault 19/1.7mi/ - crash

              Коментар

              Working...
              X