Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Падат оборотите на Брава 100тд.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Падат оборотите на Брава 100тд.

    Колеги здравейте.Сутрин когато запаля,колата държи около 600оборота после отиват на 900об.Отизвестно време оборотите взеха да падат на около500/600об.Трябва да подам газ зада отидат на900об.Автомобила по някога придърпва а днес ми изгасна но запали без проблем веднага.Филтъра е нов,това го прави от 2месеца.Някой има ли представа за какво става въпрос.Сваля оборотите когато съм на светофар или по инерция.

    #2
    Re: Падат оборотите на Брава 100тд.

    iveling написа:
    Колеги здравейте.Сутрин когато запаля,колата държи около 600оборота после отиват на 900об.Отизвестно време оборотите взеха да падат на около500/600об.Трябва да подам газ зада отидат на900об.Автомобила по някога придърпва а днес ми изгасна но запали без проблем веднага.Филтъра е нов,това го прави от 2месеца.Някой има ли представа за какво става въпрос.Сваля оборотите когато съм на светофар или по инерция.
    Трябва когато я запалиш студена да ги закове на 1000 об. и като загрее да ги свали на 900.Има си система за принудителен повишен празен ход.Всичко друго от това поведение не е нормално и говори за някакъв проблем.Като начало забележи дали жилото на малката рейка е отпуснато на студено, и дали не се свива крушата!!!Успех!

    Коментар

    Working...
    X