Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за телефон

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ти обаче си знаеш едно и даже не четеш, а? За пореден и последен път казвам - говоря против измислените китайски реплики, а не против утвърдени марки като Леново и Хуауей например.Върни се в темата и виж след коя реплика съм казал за китайските телефони и какви са им недостатъците. И между другото единият от предложените телефони струва 257 лева в get.bg. Колко струва това Леново? И прочети ми подписа - който е за ед. число.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #32
      Та нека сравним "великото леново" с SAMSUNG GALAXY GRAND I9082.4GB вътрешна памет срещу 8.слот за карта до 32 ГБ срещу 64 ГБВидео 720p срещу 1080pлипсва светкавица при ЛеновотоЛипсва втора камера за видео разговори при ЛеновотоСтерео звук при СамсунгаCortex A7 срещу Cortex A9, тук може би са на кантар тъй като единия уж е 4-ядрен и трябва да е по-бърз, не знам реално дали ще се усети разлика.Стерео ФМ радио при Самсунга с РДСПоддръжка на Глонас GPS при Самсунга14.4Mbps HSDPA speed срещу 21 Mbps4.5 инача екран срещу 5.0 като тук по-добрият екран поне на хартия е този на Леново заради по-високата гъстота на пикселите.Малко по-голяма батерия при Самсунга, не знам дали ще се усети на практика. Или викаш те тези са нищо, а? To и на мен не ми трябва да имам най-бързия дизел ама на, нали затова БМВ са толкова скъпи....А и между другото - аз абсолютно съм на мнение, че големите марки им плащаш и името.Както се вижда единият е по-добър в едно, другия в друго. И затова казах още в началото - решаваш кое ти е важно и купуваш този телефон, при който то е по-добре представено. Идеален телефон все още няма.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #33
        style34 написа:
        To и на мен не ми трябва да имам най-бързия дизел ама на, нали затова БМВ са толкова скъпи....
        Аууу, не барай темата за най - добрия дизел и то на БМВ, че ей сега ще се изпишат 8 страници за развойна дейност и лампите на баварците, които после не били техни и ще излезе, че те реално бмв са измислили телефоните с 2 сим карти. По темата, аз все пак бих заложил на HTC Desire 500, хората са доволни от него и цената му е много привлекателна.

        Коментар


          #34
          vili151279 написа:
          dabadaba написа:
          1. Купи си това, което ти харесва и ти пасва.2. Купи си два телефона, малки, на цената на един голям. При загубване или повреда на телефона с двете карти, оставаш без нито едната.3. Не искай от телефона си да бъде компютър, камера, фотоапарат, gps... а ако може и да прави кафе - все пак си е само телефон.
          Няма как да си купя 2 по-малки, имам 4 карти и съм с два двукартови телефона, а ако може да прави и мусака :D още по добре.
          Предивд това ти мнение, то най-добрия избор за теб може би би бил:LG C299
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            BO написа:
            vili151279 написа:
            dabadaba написа:
            1. Купи си това, което ти харесва и ти пасва.2. Купи си два телефона, малки, на цената на един голям. При загубване или повреда на телефона с двете карти, оставаш без нито едната.3. Не искай от телефона си да бъде компютър, камера, фотоапарат, gps... а ако може и да прави кафе - все пак си е само телефон.
            Няма как да си купя 2 по-малки, имам 4 карти и съм с два двукартови телефона, а ако може да прави и мусака :D още по добре.
            Предивд това ти мнение, то най-добрия избор за теб може би би бил:LG C299
            :D

            Коментар


              #36
              И двамата да ме извинявате, ама Леново при телефоните са точно измислена марка. При компютрите не са, но при телефоните... китайски са до мозъка на костите си. Ако ще е Леново, да бъде P780 (http://www.gsmarena.com/lenovo_p780-5544.php). Батерия 4000mAh - Самсунг и HTC ряпа да ядат.Chaveto - камерата на S3 е боклук, да знаеш. Това го твърдя, като човек който си купи смотаното сони точно заради камерата. Играх си с S3-ката на сестра ми и реших, че великата играчка на самсунг снима ужасно, и че твърдо няма да дам 700лв. за това недоразумение.
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #37
                Synthy написа:
                камерата на S3 е боклук, да знаеш....великата играчка на самсунг снима ужасно
                Отврат е, не се разбира кво снимаш направо... Като вземете да ги ... пускате едни ма...Да, не е като някои Нокии, еле пък убийствената камера на 808, но за смарт на 2 години бива. Даже има 1 снимка от С2.Ама да кажеш, че камерата е боклук, аре малко по-сериозно.BTW, аз спирам с тая тема, че както обикновено маса "специалисти" се пръкнаха...
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #38
                  Убу де, аз имам един въпрос към колежката:За какъв чемер са ти не две, не три ами четири карти?Каква е ползата от тоя хаос?Аз например никога, никога в живота си не съм бил с повече от един телефон. Е, да, беше време с кофти планове, ама сега вече е друго. На жената за 30 лв на месец към Ментел сме й пуснали 600 минути към всичко + безкрайни минути към мене. Ми ти само като поддържаш живи тия карти плащаш повече, без даже да говориш. Единствено оправдавам да си с два телефона ако имаш многогодишен личен, който не искаш да загубиш и новопоявил се служебен. Ама тогава според ме са задължителни двата апарата. Всяка жаба да си знае гьола. Уикенда си спри звъненето на служебия и го зарежи някъде, а си ходи с личния и толкоз. Като е нон стоп у тебе, все му обръщаш внимание. Е, зависи от служебния де. Аз моя служебен никога не го изключвам и винаги вдигам. Ама има защо. А и нямам личен. Т.е. Служебния ми е и личен. Като от всичко това има и ползи, и загуби.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #39
                    Еми дори така преоразмерени картинките, се вижда, че има мазане. Виж как снима Sony Xperia P (два пъти по-евтин) и тогава пак прецени, дали е хубава на S3. Изобщо не подобава на телефон от такъв клас (S3) да снима с компромис в качеството, никак даже. Samsung Nexus също снима мъч бетър от S3. HTC не ги коментирам, защото те никога не са имали добри камери. Ама темата май беше за друго, а не на кой му е най-голяма... камерата.
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #40
                      Synthy написа:
                      Еми дори така преоразмерени картинките, се вижда, че има мазане. Виж как снима Sony Xperia P (два пъти по-евтин) и тогава пак прецени, дали е хубава на S3. Изобщо не подобава на телефон от такъв клас (S3) да снима с компромис в качеството, никак даже. Samsung Nexus също снима мъч бетър от S3. HTC не ги коментирам, защото те никога не са имали добри камери. Ама темата май беше за друго, а не на кой му е най-голяма... камерата.
                      Чудя се само кога ще спреш да се излагаш? Че камерата не е с ДСЛР качество е ясно, че има телефони с по-добри камери е ясно, ама тия дето ги даваш за пример... и ако Галаксито маже, то Експерия P боядисва направо. А толкова шум и в дискотеките няма.http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?...&idPhone3=3620
                      Прикачени файлове
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #41
                        Днес гледах Nexus 4,реших да го взема,то се оказа че имат само мострата.Ще чакам за доставки явно.Та някой с мнение за LG Nexus 4?

                        Коментар


                          #42
                          Ами примерно, че едно S3 го бие по всички параметри.Ако много държиш на 2гб рам - i9305, макар че така е разпределена, че за потребителя пак остава малко, но е една идея по-добре.Ще скачам на следващ модел с поне 4гб рам, като станат по-масови.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #43
                            Yavor написа:
                            Убу де, аз имам един въпрос към колежката:За какъв чемер са ти не две, не три ами четири карти?Каква е ползата от тоя хаос?Аз например никога, никога в живота си не съм бил с повече от един телефон. Е, да, беше време с кофти планове, ама сега вече е друго. На жената за 30 лв на месец към Ментел сме й пуснали 600 минути към всичко + безкрайни минути към мене. Ми ти само като поддържаш живи тия карти плащаш повече, без даже да говориш. Единствено оправдавам да си с два телефона ако имаш многогодишен личен, който не искаш да загубиш и новопоявил се служебен. Ама тогава според ме са задължителни двата апарата. Всяка жаба да си знае гьола. Уикенда си спри звъненето на служебия и го зарежи някъде, а си ходи с личния и толкоз. Като е нон стоп у тебе, все му обръщаш внимание. Е, зависи от служебния де. Аз моя служебен никога не го изключвам и винаги вдигам. Ама има защо. А и нямам личен. Т.е. Служебния ми е и личен. Като от всичко това има и ползи, и загуби.
                            Налага се да имам 4 карти:първата е номер които имам от поне 10 години-направих го прима за да имам връзка с хора на които съм изгубила контактите когато преди няколко години ми откраднаха телефона.втората е сл.тел.другите 2 са ми лични номера-и двете карти са на БОБ-тарифата с по 500 минути към всички, 500 към фиксраните и 500 смс-а за 15 лв с ДДСРавносметката в края на месеца ми е 30 лв за 4-те карти,а повярвай ми спуквам се да говоря.п.п имах и 5-та карта ама я закрих Служебния ми е важен и не мога да го игнорирам когато с един разговор изкарвам заплатата, за която в другата ми работа се бъхтя цял месец.А когато искам да си почивам има безшумен режим и голяма чанта в която си живеят телефоните без да ме притесняват.

                            Коментар


                              #44
                              Ех и аз мога с една прима ,служебна карта и 2 карти с абонамент към боб със 500 мин. да плащам 30 лв. на месец.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #45
                                VIT написа:
                                Днес гледах Nexus 4,реших да го взема,то се оказа че имат само мострата.Ще чакам за доставки явно.Та някой с мнение за LG Nexus 4?
                                Аз съм с Нексуса 4 вече цяла година. Колегата ми има Самсунзи - и 3 и 4. Ами не им отстъпва по нищор за мен е доста по здраво направен от ония пластмаси.Да не говорим че първи получаваме ъпдейтите.
                                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                                Коментар

                                Working...
                                X