Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътуване до Париж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    ...

    Дидо, нямахме време да мислим други маршрути, а и все пак беше поносимо. Пропуснал съм да напиша, че бюджета е в евро, но понеже навсякъде в описанията давах цените в евро, реших че е очевидно.Следващия път няма да сме толкова объркани и се надявам да видим повече неща. А и времето беше малко против нас. Доста път си беше, но съм доволен, защото от самолета нямаше да видим много места.Баден Баден не ме разочарова, напротив - и там, и в Австрия цареше такова спокойствие, че за два-три дена човек може да се отърси от цялата щумотевица и забързаност на нашето ежедневие. Вероятно съм пропуснал някои неща, но ако се сетя, ще добавя.
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #62
      Тъй като аз пак почнах да планувам нашето пътуване - препрочетох всичко отначало Мога да уточня, че миналото лято (2015) бях в Хърватска, и там вече на пунктовете на цестарината си има големи табели, на които пише колко струва от къде-до къде. Цените са в куни, но лесно се смятат - 8 куни = 1 евро горе-долу.Моят план е малко по-далече - Лондон, като по пътя много няма да се застояваме тук и там, но все пак ще поразгледаме това-онова. За Париж засега сме предвидили две нощувки и един цял ден, както и следващия донякъде, в зависимост от резервацията ни за ферибот.Надявам се моята позната парижанка (французойка) да си е в Париж по това време, ще съобразя датите с нея, за да може да ни е гид и домакин, но ако се объркат нещата, ще се оправяме сами.Нямам намерение да обикалям много-много, но дали бихме могли за 1 ден да пообиколим най-важните неща?

      Коментар

      Working...
      X