Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нкс автомечти оод

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нкс автомечти оод

    Здравейте колеги.Планирам леко завръщане към Ланча,след като 6 години и изневерявах .Отдавна не бях ходил по автобитаците.Много интересно ,забавно и поучително преживяване.Препоръчвам го на всеки.Да ви разкажа за конкретната фирма-нкс автомечти оод.Търся аз ланча ипсилон-последната версия с 4 врати,1200куб двигател.Работя далече от нас и ми трябва малка икономична кола,на която ще сложа газ.От споменатия модел има 3 броя,викам си чакай да видя конкретния модел.Фирмата има офиси в София,Пловдив и Гоце Делчев-колата в Гоце Делчев .Викам си-една хубава разходка до Неврокопско няма да навреди-хем не съм ходил до там.Взимам един приятел и в петък сутринта по хлад потегляме за Неврокопско.Хубав път,хубави хора по пътя,закусихме шкембе в една попътна кръчма,слънчево,изобщо красота.Имам един Нисан,с който ходя за риба и карам дърва и други крайно необходими неща до в къщи .С него пътя е песен и много шум и друсане.Уговорил съм с един от автокъщата -г-н Кехайов да смени ремъци ,масло и филтри и ако всичко е наред взимаме колата,хем е със Софийска регистрация.Изобщо песен.Колата по обява е 2012г,в перфектно състояние,на 128000км .Обявата я има още в мобилето.За 9600лв.Като знам,че в Германия тръгват от10000лв,викам си -тая от Италия няма да бъде съвсем гробница. .Пристигам аз,споменатия джамбаз докарва колата-леле -такова чудо не бях виждал.Някой боядисал предната броня и капак със все прахоляка и мухите .Тапицерията омазана колкото си иска-алкантарата изглежда просто чудесно като върху нея седи мазен некъпан тип и се трътньози поне 250 000км.Волана като за 250000 Отварям капака на двигателя-всичко в масло .Г-наКехайова вика-ми майстора като сменял маслото я е окапал .Махам капачката на двигателя-все съм виждал гняз,ма такова чудо досега-не.1см кал-филия да намажеш .На Нисана не бях сменял маслото 6 години -етакава кал нямаше.Палим двигателя-и почво до пълни масло през въздушния филтър.Развивам капачката-щеше да ме удари в окото .Викам бе Унуфри,на тая кола двигателя е за основем ремонт,бре.Дай да се повозим.Тръгваме да се возим.Няма мощност-е като няма компресия,как да има .Преден десен носач,лагер главина отзад ,и биалетка на легналите полицаи .В Гоцето е пълно по центъра.Викам му на г-на Кехайова-нали беше в перфектно състояние бре.Идва още един юнак да ми обяснява как всичко било наред,тая гняз я имал и той на неговото коле дето било на 30000км и т.н.Викам бре хора ,аз съм сменил 15 коли,включително 2 нови от магазина,недейте така да ме обиждате .Дават ми 3 месеца гаранция хората. .После ще правим основния ремонт.Добре че го накарах да смени маслото-сложил и 5-40-идеално го духа през филтъра .Отказах сеот нещото.После разбрах защо колата е със Софийска регистрация и във Гоце Делчев-но не вярвам да има толкова загубени гърци.На връщане хапнахме чудесна рибена чорба по 2лв в едно крайпътно ресторантче,е,и кюфтета на скара,де .За разнообразие рекох да минем през Дупница -да се позабавляваме.Разходихме се,погледахме,попитахме.Там научих,че като стои колата цяла зима навън,гумичките на климатика се разсъхват и на пролет трябва само да го напълниш и си готов-работи си. .Харесах си една много читава муса,на която катализатора и работеше,обаче дизел-аз търся бензин.Загледах се в Кашкаите,от любопитство.Моя е от магазина,на 8 години,на 170000км.Като сравня,всичко е над 250000км,пък пише 120000км .Прибрахме се по тъмно.Хубава разходка беше .Сега ще му мисля какво да правя-избор на коли никакъв.Ще пообиколя джамбазите ,да видя дали мога да сваля цена наполовина -ако не ме бият де.В къщи са 4 коли вече,ма пусто като си навия нещо на пръста,не мирясвам.Та внимавайте с въпросната ланча-да не изгори някой.Предполагам че за 2000лв ще стане чудесен основен ремонт,но трябва ли .А и с въпросната фирма внимавайте-вероятно това им е начин на работа.Лека нощ на всички.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    #2
    Накратко: качваш се и караш . Няма такива гнусни животни като мазните, лъжливи автоджамбази.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Както викам аз- колата е перфектна, ама за Надин.
      Fiat Bravo II 1.4 16v
      Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
      Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

      Коментар


        #4
        Очи гледали очи плакали. Някой ще си я купи и после ще има да обяснява как Ланча била голям боклук

        Коментар


          #5
          .Там научих,че като стои колата цяла зима навън,гумичките на климатика се разсъхват и на пролет трябва само да го напълниш и си готов-работи си. .Харесах си една много читава муса,на която катализатора и работеше,обаче дизел-аз търся бензин.Загледах се в Кашкаите,от любопитство.Моя е от магазина,на 8 години,на 170000км.Като сравня,всичко е над 250000км,пък пише 120000км .Прибрахме се по тъмно.Хубава разходка беше .Сега ще му мисля какво да правя-избор на коли никакъв.Ще пообиколя джамбазите ,да видя дали мога да сваля цена наполовина -ако не ме бият де.В къщи са 4 коли вече,ма пусто като си навия нещо на пръста,не мирясвам.Та внимавайте с въпросната ланча-да не изгори някой.Предполагам че за 2000лв ще стане чудесен основен ремонт,но трябва ли .А и с въпросната фирма внимавайте-вероятно това им е начин на работа.Лека нощ на всички.
          FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

          Коментар


            #6
            От тези хора - автоджамбазите, чат-пат може да се чуе и нещо полезно. Има нещо вярно в това, че не е добре за климатика да бездейства дълго време.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              И аз така гледах коли ама заедно с баба
              не дадоха да си взема Идеа 2004 та последно Опел Агила супер уж по километраж беше 65000 реални 125000 е не са 250000
              външен вид почти добре на едно място на вратата има малко хлътнало
              При първо палене от ауспеха вода като от чешма вика щото сме ги мили и за това
              и има няма след 3000 кв смяна на гарнитури и масло .--Това било консуматив --
              Това в голяма фирма с няколко автокъщи .
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                https://www.youtube.com/watch?v=QbWyMzjPz6E.Никъде няма гаранция за нищо.
                FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                Коментар


                  #9
                  Оооо, джамбазите са си брали лайката от към изцепки. 1.9jtdm бил най-скапания двигател за Алфа, щото бил на Фиат...
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар

                  Working...
                  X