Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигацоя стило 1,9жтд мулти вагон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Навигацоя стило 1,9жтд мулти вагон

    Колеги искам да сложа оригинална навигация на моето стло от друго, защото в момента съм с касетофон. Моето е 2004год. и донора също?

    #2
    Навигацоя не може да се сложи на стло
    Сложи си, кой ти пречи? Виждал съм и китайска, която си работи съвсем коректно. Що да не стане и оригинална?
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #3
      To ще стане ама дали има смисъл? Стари са тези мултимедии... за времето си са били ок... ама сега вече са си дървенца. Според мен някакъв нов модел афтърмаркет с тъч и андроид поне ще можеш да я ползваш пълноценно. Аз на моето като го взех разкарах сд-то и сложих капак с единичен дин с плеър JVC с блутуут чисто ново за 170 лв. и си кънектвам телефона за разговори и си стриймва песни безжично през телефона... а за качеството на звука няма какво да говорим. Иначе за ставането ще стане.
      Fiat Stilo 1.8 16V, 133 к.с.

      Коментар


        #4
        Става ,иска proxy alignment с Фиат еку скан и присаждане на антени,окабеляването е на покрива и малко хора успяват да свалят цялата инсталация здрава.

        Коментар

        Working...
        X