Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Планка за амортисьор на Стило, откъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Планка за амортисьор на Стило, откъде?

    Здравейте,


    Някой случайно има либпредстава откъде може да се намери такава планка , която е около пружината в долната част на амортисьора. Колата е Фиат Стило.
    Прикачени файлове

    #2
    Тези чаши се слагат за всеки случай ако се счупи пружината, да не среже гумата. За Стило е имало сервизна акция от Фиат, защото имат такъв проблем и чупят пружини, тогава ги слагат тези неща, но от завода Стило не е излизало с тях. Реално или ти трябва афтърмаркет (не съм виждал) или както ти си постнал от някоя втора ръка, която като сравнително нова е минала през сервизната акция. Според мен най-лесно е да си търсиш втора употреба с целия макферсон, хем ще имаш резервни амортисьори, но пък 2 чашки ще ти легнат скъпо. Втория вариант е да си ги направиш сам или някой по поръчка, не е нещо кой знае какво, но иска инструменти и умения. Третия и може би най-умен вариант е да си смениш прижините с нови, хем няма да се чупят скоро, хем тези чаши ще са излишни.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Забравих да кажа, че 2 нови пружини ще стъпят около цената на макферсони 2ра ръка
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Че даже и по малко, ама го приключваш като терзание.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Аз съм си купил нови амортисьори и пружини , просто ми казаха че било препоръчително и такива планки да намерим като слагаме новите неща .

          Коментар


            #6
            Ако новите Пружини са качествена марка , тази безмислиц е ненужна !
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар

            Working...
            X