Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

След смяна на ЕГР пуши и забива носа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    След смяна на ЕГР пуши и забива носа

    Привет колеги. На тъста Идеа-та биеше грешка от ЕГР-а и светеше чека. Гасихме го няколко пъти, накрая го смени, но след това колата пуши и забива носа. При откачен ЕГР се връща в нормално състояние. Не съм много в нещата, нещо трябва ли да се ожени новия ЕГР за колата, или друго е необходимо и бихте ли ми препоръчали място в/около Пловдив, където да го направят? Благодаря.

    #2
    procopy01 написа: Преглед на мнението
    Привет колеги. На тъста Идеа-та биеше грешка от ЕГР-а и светеше чека. Гасихме го няколко пъти, накрая го смени, но след това колата пуши и забива носа. При откачен ЕГР се връща в нормално състояние. Не съм много в нещата, нещо трябва ли да се ожени новия ЕГР за колата, или друго е необходимо и бихте ли ми препоръчали място в/около Пловдив, където да го направят? Благодаря.

    Чисто нов ЕГР ли сте сложили?

    Коментар


      #3
      Чисто нов ЕГР ли сте сложили?
      Да.

      Коментар


        #4
        procopy01 написа: Преглед на мнението
        Привет колеги. На тъста Идеа-та биеше грешка от ЕГР-а и светеше чека. Гасихме го няколко пъти, накрая го смени, но след това колата пуши и забива носа. При откачен ЕГР се връща в нормално състояние. Не съм много в нещата, нещо трябва ли да се ожени новия ЕГР за колата, или друго е необходимо и бихте ли ми препоръчали място в/около Пловдив, където да го направят? Благодаря.
        Жоро или Пламен, един от тези два сервиза.
        Изкупуване на автомобили на добри цени
        /////

        Коментар


          #5
          PM_u_bo написа: Преглед на мнението
          Жоро или Пламен, един от тези два сервиза.
          Може ли някакви имена на сервизите/контакти, понеже не съм фиатаджия и не познавам хората. Благодаря.

          Коментар


            #6
            Жоро- gal76 - сервиза е срещу болница Каспела- ул. София 23.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #7
              dobrujanetza написа: Преглед на мнението
              Жоро- gal76 - сервиза е срещу болница Каспела- ул. София 23.
              Благодаря!

              Коментар

              Working...
              X