Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

рекорд с фиат панда - стрелката на края на километража...160

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    рекорд с фиат панда - стрелката на края на километража...160

    с новите джанти направо си е яко стабилен самолет...хем вирната като Г-класа на цедес...хем стабилна като състезателна...а тя си и върви с тва леко купе...160 си ги няма за нищо..добре че окачването ми е перфектно иначе да съм се фейнал някаде...скоро като я боядисам мога да я бартеросам за някое фиат coupe
    FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

    #2
    А стига бе! С какъв двигател е?
    #FiatBg

    Коментар


      #3
      Двигателя е ясен,ама оправи ли го???

      Коментар


        #4
        Видях ти Пандата миналата седмица на ул. Шипка Мини на някоя среща да я видим с новите джанти
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          .

          е да аз на шипка работя....като стар опълченец на среща непременно ще мина стига да се поосвободя а двигателя на пандата си е 1000 кубика 45 коние но е супер запазен и бях и без гърне....бях като самолет без гърне....а двигателя на другата ми кола-ланчия не мога да го оправя още но съм говорил с един познат и се надявам скоро да стане
          FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

          Коментар


            #6
            Re: рекорд с фиат панда - стрелката на края на километража..

            borchev написа:
            с новите джанти направо си е яко стабилен самолет...хем вирната като Г-класа на цедес...хем стабилна като състезателна...а тя си и върви с тва леко купе...160 си ги няма за нищо..добре че окачването ми е перфектно иначе да съм се фейнал някаде...скоро като я боядисам мога да я бартеросам за някое фиат coupe
            Предната ми кола беше Panda 1.0 ie...също си вдигаше 160 като стой та гледай.. Ако имаше и 5-та ..незнам кво щеше да стане...Големи зверчета са.
            Fitat Marea Weekend '99 ELX 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Panda

              Здравейте,И аз карам същата 1000ie и максималната скорост наистина е 160.Имам обаче следния проблем малките обороти ту се увеличават ту се намаляват. Кажете ми моля какво да сменя (да се надяваме че не колата) за да реша проблема.Благодаря

              Коментар


                #8
                Re: Panda

                ьхшиьъсш написа:
                Здравейте,И аз карам същата 1000ie и максималната скорост наистина е 160.Имам обаче следния проблем малките обороти ту се увеличават ту се намаляват. Кажете ми моля какво да сменя (да се надяваме че не колата) за да реша проблема.Благодаря
                Провери стъпковото ел. моторче за празния ход, имаше и други колеги с подобни проблеми, темата е обширно разглеждана в "КОНСУЛТАЦИИ"Успех
                Fitat Marea Weekend '99 ELX 1.9 JTD

                Коментар

                Working...
                X