Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

джани, зимни гуми, спортен волан, окачване и тн. Punto MK2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    джани, зимни гуми, спортен волан, окачване и тн. Punto MK2

    Колеги, продавам някой неща от колата в тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=998461. Оригинални 15-ки 4х98 джанти от Punto SportingДжантите са без никаква забележка, за драскотина и дума да не става.Абсолютно прави, без ремонти и заварки.Единствено е сменен оригиналния цвят с този, графит.Боядисани и изпекани в камера. Джантите съм ги пазил много и са карани само през летния сезон.На тях има и монтирани гуми, 195/50/15 но според мен са за боклука.Към тях давам и комплект болтове.Цена: 500лв.2. Лети джанти 14-ки 4х98 със почти нови зимни гуми.Джантите са в добро състояние.Абсолютно прави, без ремонти и заварки.На тях има монтирани почти нови зимни гуми, 185/65/14 Marangoni MeteoВсички гуми са с равномерно износване и грайфер 6мм.Няма балони, фитили или вулканизации.Към тях давам и комплект болтове.Цена: 350лв.

    #2
    3. Оригинално CD Fiat Punto MK2CD-то е оригинално от фейслифтово Punto.Работи перфектно, има изходи за ченджър, телефон и бас каса.Разкодиран, работи без код!Цена: 120лв.4. Оригинална бас каза за Fiat Punto MK2Работи чудесно, перфектен завършек на саунда в купето.Към касата имам конзола за закрепване в багажника и букса.Цена: 100лв.5. Оригинален волан Punto MK2 SportingВолана е в уникално състояние, без каквито и да е забележки.Пазил съм го като очите си, не е чистен с никакви аерозолни боклуци или химий.Почистван и подържан само с крем Nivea Цена: 230лв.

    Коментар


      #3
      6. Спортни пружини Punto MK2Пружините са свалени от Punto HGT Abarth.Състоянието им се вижда на снимката.Какво да очаквате с инвестицията на тези пружини:- по-добра стабилност в завойте.- по-твърдо окачване.- по-нисък клиренс.Цена: 150лв.7. Оригинални задни амортисьори за Punto MK2Амортисьорите са почти нови, нямат и 5 000км.Купувал съм ги нови от Александър ауто за 120лв. двата.Предполагам стават и за други модели на Фиат.Цена: 70лв.8. Манометър за налягане и вакум Glow Shift 52мм.Манометъра съм го купувал чисто нов от USAДоста трудно понеже там измерванията са в PSI, а не както в европа BAR.Има 7 цвята подсветка и практически може да се сложи на всяка кола, така че да се върже с подсветката на останалия интериор.Това ми беше и условието когато търсех, защото имаше евтини китайски със стандартни подсветки, седящи като кръпка в колата.В момента е монтиран на колонка за Punto MK2, но може да се преправи и вгради в друга, не е проблем въпрос на сръчност.Към него има маркуч и щуцер.Цена: 150лв.

      Коментар


        #4
        9. Изпускателна генераця за Punto MK2 от неръждаема стомана.Генерацията е правена от тръби със сечение ф60.На мястото на катализатора е поставен резонатор.Меката връзка, колената и всичко по нея е от неръждавейка.Правена е за Punto MK2 1.9JTD , но може да бъде поставена и на бензинови двигатели от същия модел.Пасва просто перфектно, сваляте старата и поставяте тази.За улеснение е направена от две части, защото оригинално тръбата е цяла в задния край и минава над задния мост.Ефекта при мен беше по-добър и плътен звук, по-добро ускорение като цяло, по ниско тегло.По голям ефект би имала ако се постави на бензинов двигател 1.8HGT.Прилагам и линк към клипче което съм правил, за да видите какво може да се очаква като звук от дизел Клипче: http://vbox7.com/play:c3c6435aЦена: 350лв.

        Коментар


          #5
          Позиция №3. Оригинално CD Fiat Punto MK2 - ПРОДАДЕНО.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Позиция 4. Оригинална бас каза за Fiat Punto MK2 - ПРОДАДЕНО.

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Позиция 7. Оригинални задни амортисьори за Punto MK2 - ПРОДАДЕНО.

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              болтове за джанти

                              здравеи колега продаваш ли само болтовете за алуминиевите джанти ...

                              Коментар

                              Working...
                              X