Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Усилвател+Бас каса BLAUPUNKT!!! Продадени!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Усилвател+Бас каса BLAUPUNKT!!! Продадени!

    Продавам: усилвател + бас каса BLAUPUNKT изключително изгодно.усилвателят е чисто нов не пускан, мощност 425W(реални 2x75W, 1x210W)двуканален + гаранциябас касатаta e чисто нова но тя е пускана за около 2-3седмици, мощност 750W(реални 300W)Усилвателят и касата са перфектни без забележки. Цени: усилвател 100лв, бас каса 120лв ; заедно 210лвАко някой проявява интерес нека пише в темата аз ще му дам телефон. От Пловдив съм... снимки:ми тва е
    Прикачени файлове

    #2
    снимки на касата:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      И кво ся няма желаещи така ли???

      Коментар


        #4
        пич тая каса оставя ли място в багажника на Пунто? големичка ми се вижда
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          viktorson написа:
          пич тая каса оставя ли място в багажника на Пунто? големичка ми се вижда
          Касата се събира перфектно , даже с говорителя насочен не към вратата на багажника а към срещуположния ъгъл и ти остава някаде около 2/3 от целия обем на багажника!!!

          Коментар


            #6
            Колега напиши в заглавието на обявата какво продаваш или прочети правилата за публикуване на обяви, те само могат да ти помогнат да си продадеш нещата!Благодаря ти успех с продажбата!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Айде моля топли не останаха! Паря не се барат...

              Коментар


                #8
                амп

                давам 80 лв. за усилвателя!ако си навит за коментар вземам го веднага

                Коментар


                  #9
                  Re: амп

                  devils_2006 написа:
                  давам 80 лв. за усилвателя!ако си навит за коментар вземам го веднага

                  Коментар


                    #10
                    Добавям към офертата 3 лентови колони Blaupunkt комплекта 30лв Заминаха!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      А размерите на говорителя и кутията ще ги споделиш ли?и направо да спретна една офанзива за капитал и да ги отнасям Yellow_Flash_Colorz_PDT_11

                      Коментар


                        #12
                        Farta написа:
                        А размерите на говорителя и кутията ще ги споделиш ли?и направо да спретна една офанзива за капитал и да ги отнасям Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
                        Ето ти размерите ...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          spoty написа:
                          Farta написа:
                          А размерите на говорителя и кутията ще ги споделиш ли?и направо да спретна една офанзива за капитал и да ги отнасям Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
                          Ето ти размерите ...
                          Браво е те т’ва се казва обява, човека даже в трите измерения е дал размери! Ако и сега не ви е нещо ясно значи сте слепи Успех с продажбата!
                          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            AKO, пича преди мен не ги вземе, се кандиатирам за тях и има ли начин с КУРиер. Ако искаш пиши ЛС да се разберем.

                            Коментар


                              #15
                              Който е по-сериозен ще му ги пратя няма проблем за транспорта!

                              Коментар

                              Working...
                              X