Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ferrari ще диша праха на Askari

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ferrari ще диша праха на Askari

    Уникалният A10 ще се произведе в ограничена серия от 10 бройки и ще бъде по-бърз от Ferrari Enzo FXX.Английският производител на суперспортни автомобили Askari ще представи уникален супербърз автомобил A10. Той е създаден на пистата, но е напълно легален за каране по пътищата за обществено ползване.Askari A10 има двигател с мощност 625 конски сили. Купето на автомобила е направено от карбонови сплави, благодарение на което той тежи само 1200 килограма. Ускорението от 0 до 100 км/ч става за 2,8 секунди, а до 160 км/ч - за по-малко от 6 секунди.Въпреки ниското си тегло, Askari A10 е добре оборудван, и то само с най-висококачествени компоненти. Цената на 10-те автомобила, които ще бъдат произведени по поръчка, е 522 000 евро.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Много ми харесва един лаф на водещите на Top Gear - "Едно е да имаш бърза кола на пистата, съвсем друго е да трябва да живееш с нея всеки ден. Разликата между Ферари и всички останали е в това, че Ферари работи и извън пистата". Може би и при Порше нещата стоят по този начин, всички останали "спартанци" са мъчители на своите собственици :DДобавено - въпросното Ascarihttp://www.rsportscars.com/eng/cars/ascari_a10.asp
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      да, но FXX също може да се кара само на писта
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Що новите ламборгинита не са лоши също аз поне с удоволствие бих живял с едно Галардо или Марчиелаго

        Коментар

        Working...
        X