Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям тормоз!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям тормоз!!!

    Приятели, от известно време, един нахалник ми се зарежда винаги преди ’ fiat-bg форум" и името му е : here4search.com ! Ако беше кола, да го бях разглобил до сега! Но пред този чишит сьм безпомощен! Кажете какво да го правя???

    #2
    Re: Голям тормоз!!!

    hit-ko написа:
    Приятели, от известно време, един нахалник ми се зарежда винаги преди ’ fiat-bg форум" и името му е : here4search.com ! Ако беше кола, да го бях разглобил до сега! Но пред този чишит сьм безпомощен! Кажете какво да го правя???
    гаден шит, май единственото решение е преинстала?

    Коментар


      #3
      Home page форумът ли е или въпросният ’натрапник’?
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Да бе,винаги ми излиза на Home Page и не мога да го променя от настройката на Internet Options!

        Коментар


          #5
          Може би все пак има начин без преинсталиране???

          Коментар


            #6
            Виж в регистри то .... с regedit или regedt32 .......
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              Имаше преди подобна тема, ако нямаш нещо важно в С: (и имаш време) направо формат и всичко е ок. И аз съм със същия проблем, само да се наканя да форматна.

              Коментар


                #8
                me_to_u написа:
                Имаше преди подобна тема, ако нямаш нещо важно в С: (и имаш време) направо формат и всичко е ок. И аз съм със същия проблем, само да се наканя да форматна.
                тия POP UP-и могат да се изчистат и без формат, само че трябва доста да си поиграеш и да ги търсиш, а ако си решил формат то няма смисъл от толкова груби деийствия. Най-добре del на windows-a и install на ново
                Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                Lancia Dedra 1.6 91г.

                Коментар


                  #9
                  Да, съгласен съм, това и коментирахме в предишната тема преди време, но от опит аз сум установил, че на мен ми е лично по-изгодно и удобно да си форматна културно.

                  Коментар


                    #10
                    Аз, C-то ще го форматирам,ако това е решението на проблема, ще му изтрия мозька още утре! Но си мисля: Дали този проблем няма да се появи отново сьс следващото влизане в нета? Не сьм много наясно софтуерно и не знам дали не е вид вирус, след като проблема не е само при мен?

                    Коментар


                      #11
                      Погледни тази тема- http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=860 Сложи един файъруоу, смени браузъра примерно с Firefox и няма да имаш грижи занапред.

                      Коментар


                        #12
                        Има една програма, казва се System Mechanic, безплатна е за първия месец използване - слагаш и изчиства всички такива ’натрапници’...
                        Alles in Ordnung

                        Коментар


                          #13
                          КОЛЕГИ, проблема ...ми е решен!!! Преинсталирах, и сега се работи направо с бьрзина на FERRARI . Благодаря на всички които откликнаха на проблема!!!

                          Коментар

                          Working...
                          X