Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за профилът

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за профилът

    в другите форуми като например на Лада и БМВ в профилът си имаш поле "Автомобил" , защо тук няма? Има разни теми в които пишем например кой колко км/ч е вдигал ама пък няма как да разберем за каква кола става въпрос и не само за това все пак е интересно да знаеш колегите с какви возила са не мислите ли?
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    #2
    Да наистина това не е лоша идея да се направи
    FIAT TIPO 1,6

    Коментар


      #3
      http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=559

      Коментар


        #4
        Alexius написа:
        http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=559
        е ми то тази тема е пусната преди 2 месеца ама така като гледам още няма поле "Автомобил:"
        Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
        Lancia Dedra 1.6 91г.

        Коментар


          #5
          Ами аз като гледам то голямата част от регистриралите се сме си написали кой каква кола кара само че то излиза най отдоло след писане на тема или отговор.Ето TORINO MOTOR кара FIAT TIPO 1.6 ALEKIUS кара FIAT BRAVA 1.6 и аз Пунто 1.2 пълна инжекция Така че аз по това познавам кой какво кара и ако и другите си го добавят то въпроса е решен.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            A какво ще кажете за подписи да се направят,със снимка на колата и някакъв надпис .Както ни е във форума за формула1 ,там всички фераристи си имаме подписи ,които ги направи един пич.Само ,че кой ще ги прави незнам ,аз бъкел не разбирам от pc
            FIAT TIPO 1,6

            Коментар


              #7
              коцев, моето мнение е, че не е лошо да има такава графа за автомобил, но като няма не е болка за умиране :D просто направих предложение
              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
              Lancia Dedra 1.6 91г.

              Коментар


                #8
                мисля че идеята на valataat не е много лоша....
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Идеи бол...

                  Коментар


                    #10
                    Колеги бихте ли ми помогнали-как да си сложа аватар? Снощи си играх 2 часа,от компютъра не записва нищо от посочен URL също. Какъв е проблема?
                    BRAVA,когато НЕ гори

                    Коментар


                      #11
                      Bubis написа:
                      Колеги бихте ли ми помогнали-как да си сложа аватар? Снощи си играх 2 часа,от компютъра не записва нищо от посочен URL също. Какъв е проблема?
                      Ако имаш желание да се видим и да помогна?обади се .... 082 824938 сл. или ICQ - 118505918
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        Момчета тона с който си говориме по тази тема заслужава адмирации.Просто не се нападаме как да бъде и това е много хубаво.Аз също го приемам че е по хубаво под името да бъде изписано кой каква кола кара но като се има в предвид трудноста може на първо време да си ги пишем както сега под темите си или под отговорите. Все пак е нещо.
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #13
                          Bubis написа:
                          Колеги бихте ли ми помогнали-как да си сложа аватар? Снощи си играх 2 часа,от компютъра не записва нищо от посочен URL също. Какъв е проблема?
                          Да ти кажа, горе-долу си успял да го направиш, но снимката се е разтегнала. Ако искаш мога да ти кажа как най-лесно да си го направиш на Фотошоп (ако имаш разбира се)
                          FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                          Коментар


                            #14
                            аз имам предложение: в профилът подписът да стане "Автомобил" и да стане задължително попълването му както на Местоживеене
                            Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                            Lancia Dedra 1.6 91г.

                            Коментар


                              #15
                              Някой да ми каже как си е сложил снимка в подписа...
                              BRAVA,когато НЕ гори

                              Коментар

                              Working...
                              X