Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от днешната среща...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки от днешната среща...

    ... за която закъснях, но все пак хванах нещо

    #2
    zdravei

    zdrasti toku sto vidiah snimkite ot dneshnata sreshta,dosta dobre sa stanali.Zabravih da ti kaza che ako imash nizda imam knigata za fiat tipo i tempra na HYNES na disk i moje da ti y dam ako ti potriabva .tova mi e e-maila hmarinov@yahoo.com

    Коментар


      #3
      как се е провела срещата??колко коли е имало??ве4е винаги ли ще е последната неделя от месеца на АЛ.НЕВСКИ
      TURBOCHARGED!!!

      Коментар


        #4
        Еми срещата си беше супер. Ние от Пловдив се грабнахме и дойдохме.КГБ спомена за 38 коли, така че сам можеш да разбереш за какво става на въпрос.
        Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
        Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
        ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

        Коментар


          #5
          Re: Добри снимки

          mariobg написа:
          Ама защо е снимано само това??? На срещата имаше и други фиати, да не говорим че имаше и много алфи и ланчии. Така като гледам снимките имам чувството че не съм бил там. Значи имаше 38 автомобила от изброените марки. Трудно се надиплихме на паркинга. И стана яка среща. Това го казвам за тези които пропуснаха да дойдат.
          ъъъ, верно не съм пояснил много, ами защото дойдох с голямо закъснение, бях в провинцията и директно се стоварих на Ал.Невски, в момента, в който се изнесоха една дузина Ланчии (много гот беше ), и останаха няколко коли всъщност, който има други снимки да поства?

          Коментар

          Working...
          X