Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам останали части от Ланчия Либра 2.4Jtd 140к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам останали части от Ланчия Либра 2.4Jtd 140к.с.

    Имам останали части от Либрата, купувах ги когато я купих да си имам при евентуален проблем. Либрата вече я няма и частите са ми ненужни.Демпферен маховик 50лвПомпа високо налягане 150лвРегулатор налягане 50лвДюзи по 60лв бройката, ако се вземат всичките на веднъж цената е по 50лв за брой :D Дебитомер 50лв. Сензора е на Хофер а тръбата си е на Бош. До последно си карах с него и го смених защото си исках оригинален Бош.Датчик налягане от рейката 50лвДатчик налягане от смукателния колектор 50лвИмам още разни други чарколяци, но искам да изровя всичко и тогава ще ги добавя. Снимки на частите ще кача малко по късно.Запазвам си правото да променя цената на нещо, защото в момента съм написал цени за да има. Промяната на цените ще е минимална.Всичко се намира в Нови Искър.Телефон за връзка 0885522295.

    #2
    Ето тук може да се видят нещата. http://chaveto.snimka.bg/automobiles...t-libra.779311 Добавям и още неща.Тръби за парното 10лв и двете. Едната има дупка около 1мм и трябва да се завари.Маркучи от филтърната кутия към турбината 10лв всичките.Пластмасовата тръба от дебитомера натам 10лвКапаци за ангранажа по 10лв за бройка.Помпа от резервоара + кошницата 50лв. Кошницата не е напълно здрава, датчика за нивото е счупен ако не се лъжа и още нещо може да има. При интерес ще я огледам и ще напиша какво точно и е състоянието.Маслена помпа 50лв. Датчик разпределителен вал 30лв.Рейката за дюзите 50лв.Обтегач за ремъка комплект с шайбата 30лвКонзолата която държи тампона при помпата за високо налягане 10лв.Щангата с двата тампона при помпата за високо налягане 10лв.Демпферна шайба 50лв.Водач за страничните стъкла по 5лв за бройка. Ако не се лъжа са една лява и една дясна. Купувал съм от двата модела да си имам за резерва.Два броя скоби за парното 5лв.Мотор за фаровете 10лв. Имам три броя.Реле за подгревните свещи 15лв. Капачката която го затваря я няма, но работи.Ангренажни зъбни колела по 5лв за брой. Ако не се лъжа ги имам и трите ГНП, РВ, КВ.Водна помпа на 200км. Сменена поради съмнение за шум от нея, шума не беше от нея :D Ако не се лъжа е Метели.Демпферен маховик 50лв.Турбина Гарет 2256V 100лв за части, цената подлежи на коментар защото турбината не е перфектна, но до последно работеше без никакъв проблем.Тампон скорости 10лв.Всяко едно нещо може да се заплати след проверка дали работи, но проверката трябва да се извърши на място. Всички цени подлежат на коментар.Дебитомера се оказа, че не е Хофер а Хуко. Немски, имам си и неговата тръба, но е монтиран в тръба на Бош.

    Коментар


      #3
      Два от моторите за фаровете си заминаха. Водачите за стъклата и водната помпа утре пътуват с куриер.

      Коментар


        #4
        Всичко друго е налично и цените подлежат на коментар.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Мотори за фаровете вече няма, турбината също си замина.

            Коментар


              #7
              Дюзите също са продадени.

              Коментар


                #8
                Маркучите от филтърната кутия до турбината са продадени. Регулатора за налягането пътува към Русе.

                Коментар

                Working...
                X