Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Мареа 1,6 бензин, автоматик 1997г. на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Мареа 1,6 бензин, автоматик 1997г. на части.

    Здравайте.Поради натрупани проблеми по окачването(за смяна спирачни дискове, накладки, предни амортисьори, тампони за стаблилизираща щанга), реших че е крайно време да се разделя с вярната машинка.Понеже не зная как ще тръгне разпродажбата първоначално пускам САМО ДВИГАТЕЛЯ И СКОРОСТИТЕ. Продадат ли се те ще пусна и останалите части.Цена цял двигател - 400лв. Моторчето е перфектно!. На километража пише 158 000. Не гори масло, работи тихоЦена автоматични скорости - 200лв. Не съм имал ядове. Карал съм я малко над 50 000 и на всеки 20 000 съм сменявал маслото.Ако се вземат заедно 500лв.Тел: 02/9348559(София)GSM:0886819002GSM:0878933099

    #2
    Цена за целия автомобил 1000лв.Колата е комби,с леки козметични забележки.Има газова уредба. Ремонтирах изпарителя преди няколко месеца(няма грам миризма). Бутилката е на мястото на резервната гума.Имам резервни компютър, бобина, свещи, кабели, стъпков мотор, 2-ра пълноразмерна резервна гума.Прехвърляне и други административни ще са за сметка на купувача.

    Коментар


      #3
      Up!

      Коментар


        #4
        Има удобен сервиз за извършване на демонтажно-монтажни работи.

        Коментар


          #5
          Up!

          Коментар


            #6
            up!

            Коментар


              #7
              Колата е продадена.

              Коментар

              Working...
              X