Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задръстване на Околовръстното шосе и Борис ІІІ - ОТВОРЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задръстване на Околовръстното шосе и Борис ІІІ - ОТВОРЕНО

    Голямо задръстване се е образувало на Околовръстното шосе и бул.

    #2
    Втора сутрин на кръстовището на Борис III и Околовръстното има регулировчик и тече ремонт в платното идващо от Перник.

    Коментар


      #3
      Най-накрая почнаха ремонта, но преминаването през кръстовището на Борис III и Околовръстното е много затруднено.

      Коментар


        #4
        Вчера от светофара на Пушкин и Околовръстното до офиса ми на Пушкин пътувах 10 мин (50 м е)! Колоната с коли е от околовръстното до пазара на Пушкин ( т.е. до Борис)... Тъкмо бях измила колата и беше много неприятно.
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #5
          Днес сутринта от Горна баня /ходих да си налея водица/ до Младост - за около 2 часа. Отбито околовръстното на светофара преди Цар Борис - и докато се върна на околовръстното преди Бояна - около 1.5 часа. УЖАС ! ОТВРАТИТЕЛНО! Докато не свърши ремонта повече оттам не минавам за работата ми.
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар


            #6
            masterkar написа:
            Днес сутринта от Горна баня /ходих да си налея водица/ до Младост - за около 2 часа. Отбито околовръстното на светофара преди Цар Борис - и докато се върна на околовръстното преди Бояна - около 1.5 часа. УЖАС ! ОТВРАТИТЕЛНО! Докато не свърши ремонта повече оттам не минавам за работата ми.
            Ееее да беше се обадил. Днес си бях вкъщи.Утре се питам как ще се добера до работа, като знам какво задръстване се образува без да има ремонт. Май по-добре да стана в 6 ч.Колеги ако нямате важна работа в тая посока, просто не минавайте от тук!

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Колегата живее в Горна баня и като се появи в офиса ще го питам откъде минава - някакъв таен, заобиколен маршут посока Павлово и Околовръстното.
                Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                www.fiat-bg.org/forum

                Коментар


                  #9
                  Blue написа:
                  някакъв таен, заобиколен маршут
                  един приятел веднъж ме прекара по следния маршрут - вървиме от бул. България към Бояна, подминаваме околовръстното и някъде по-нагоре на някакво кръстовище сви в дясно, после през някаква горичка и излязохме директно в Княжево. В обратна посока също може да се ползва този маршрут и сигурно се ползва от доста хора които го знаят.
                  Audi 1.8S златен талон

                  Коментар


                    #10
                    lllubo написа:
                    Blue написа:
                    някакъв таен, заобиколен маршут
                    един приятел веднъж ме прекара по следния маршрут - вървиме от бул. България към Бояна, подминаваме околовръстното и някъде по-нагоре на някакво кръстовище сви в дясно, после през някаква горичка и излязохме директно в Княжево. В обратна посока също може да се ползва този маршрут и сигурно се ползва от доста хора които го знаят.
                    Ооооо ти знаеш ли, ако попаднеш на задръстване там кога ще излезеш на Княжево?!

                    Коментар


                      #11
                      lllubo написа:
                      Blue написа:
                      някакъв таен, заобиколен маршут
                      един приятел веднъж ме прекара по следния маршрут - вървиме от бул. България към Бояна, подминаваме околовръстното и някъде по-нагоре на някакво кръстовище сви в дясно, после през някаква горичка и излязохме директно в Княжево. В обратна посока също може да се ползва този маршрут и сигурно се ползва от доста хора които го знаят.
                      Това е т.н. "Панорамен път", от който нищо панорамно не е останало, ама доста интересни къщурки има там...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        doofiat написа:
                        Ооооо ти знаеш ли, ако попаднеш на здръстване там кога ще излезеш на Княжево?!
                        не знам, нямам идея, както казах само веднъж съм минавал оттам и тогава нямаше проблеми. Хубаво е че го уточняваш това за задръстването зада се знае.
                        Audi 1.8S златен талон

                        Коментар


                          #13
                          Кръстовището вече е отворено. Преминава се нормално.

                          Коментар

                          Working...
                          X