Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Саит за Фиат, Алфа, Ланчия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Саит за Фиат, Алфа, Ланчия

    Приятели,Информирам Ви, че от няколко седмици пуснах в нета собствен сайт www.axm-auto.com с който се опитвам да откликна на интересите и потребностите на любителите на италиански автомобили. Основната идея на сайта е предоставянето на актуална информация, връзка с автомобилния свят, техническа консултация и авточасти на коректни цени и доказано в практиката качество за любимите ни марки. Целта е изчерпателна информация за всеки един детайл - оригинален №, предназначение, снимка, параметри, алтернативни производители и номенклатурен № и цена на всеки от тях! Сайта все-още се доизгражда и попълва непрекъснато с информация, поради което, ще се радвам да споделите лично мнение , забележки, препоръки, указания и т. н. за да стане максимално полезен и универсален. Благодаря Ви предварително!!!

    #2
    Поздравления за сайта! Пожелавам Успех!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Хе-хе! Има го отдавна в секция Връзки на www.fd-bg.com! Успех! Да ти е хубав, поддържан и посещаван! Ама да ти остава време и за тук! :D
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        поздрав

        здравеите поздравявам хит-ко за сайта като му поръчвам веднага една гарнитура за смук и изп.труби на уно турбо 1.3и.е.ако се справи със задачата ще има голяма реклама на саита и във Варна ...поздравявам всички маняци на фиатките и се надявам за следващата збирка колата да ми е добре и да сам и аз там...
        uno turbo 1.3 i.e' 86
        renault 19 1.8 16v
        uaz 469 4.0 turbo
        renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
        trabant 601 69'

        Коментар


          #5
          Re: поздрав

          bebito^^^ написа:
          здравеите поздравявам хит-ко за сайта като му поръчвам веднага една гарнитура за смук и изп.труби на уно турбо 1.3и.е.ако се справи със задачата ще има голяма реклама на саита и във Варна ...поздравявам всички маняци на фиатките и се надявам за следващата збирка колата да ми е добре и да сам и аз там...
          Тотален офтопик За което се извинявам на Христо!Но немога да не се включа!"bebito"Ако найстина караш Уно Турбо не е желателно,а е задължително!!!Да идваш на сбирките във Варна! За съжаление темите който вероятно си чел/а тук не са актуални,и нито мястото нито времето е такова коквото пише!Ако найстина имаш желание да идваш на лични ще ти обесня къде и кога!

          Коментар


            #6
            сега ще ми е трудно да дойда тъй като колата ми седи пред блока но като оправя всичко дето ме дразни ще дойда ..уното ми е метално сив металик с Големи фланци
            uno turbo 1.3 i.e' 86
            renault 19 1.8 16v
            uaz 469 4.0 turbo
            renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
            trabant 601 69'

            Коментар


              #7
              успех !

              Успех на новия сайт ! Съдържа доста информация, някои работи все още липсват, но се вижда, че е правен с мерак ! п.с. Бих желал, лично, по-често да се обновява информацията на главната страница, за да има някаква динамичност в изгледа на сайта :P

              Коментар


                #8
                Re: успех !

                Godsmack написа:
                Успех на новия сайт ! Съдържа доста информация, някои работи все още липсват, но се вижда, че е правен с мерак ! п.с. Бих желал, лично, по-често да се обновява информацията на главната страница, за да има някаква динамичност в изгледа на сайта :P
                Благодаря за препоръката, намирам я съвсем уместна! Асортимента ежедневно се увеличава! Да ви кажа честно, повече бих се радвал на критики и препоръки, това е стимулатора!

                Коментар


                  #9
                  Re: успех !

                  hit-ko написа:
                  Godsmack написа:
                  Успех на новия сайт ! Съдържа доста информация, някои работи все още липсват, но се вижда, че е правен с мерак ! п.с. Бих желал, лично, по-често да се обновява информацията на главната страница, за да има някаква динамичност в изгледа на сайта :P
                  Благодаря за препоръката, намирам я съвсем уместна! Асортимента ежедневно се увеличава! Да ви кажа честно, повече бих се радвал на критики и препоръки, това е стимулатора!
                  Ако имаше някакви цени на частите хората може да се ориентират по-лесно
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар


                    #10
                    Сайтът е супер, харесва ми като визия, а още повече като съдържание. Бих предложил две подобрения:- логото горе вляво да се направи препратка към главната страница (може да се постигне много лесно, като се създаде един изцяло прозрачен gif или png файл с подходящи размери, който да се вкара в карето с логото и към него да се прикачи върпосната препратка... така няма да покрива фона и ще създава излюзията, че самото лого е бутон )- да се "разтегне" сайта по дължина... не съм изполавал iframe, но намерих малко информация как може да се разтегне въпросното поле тук и тук, a това е търсене в гугъл за "dynamic iframe".Успех и поздравления още веднъж за свършената работа
                    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                    Коментар


                      #11
                      Честито и от мен ! Дано да имаш много успех със сайта ...А щом се радваш на критики и препоръки - ще помоля за една малка промяна - да се премахне снимката на сейченто от страницата за чинкуеченто Ако искаш ще ти пратя снимки на чч-то ми да сложиш една от тях (колко нахално, а ? )

                      Коментар


                        #12
                        kiler_4o написа:
                        Честито и от мен ! Дано да имаш много успех със сайта ...А щом се радваш на критики и препоръки - ще помоля за една малка промяна - да се премахне снимката на сейченто от страницата за чинкуеченто Ако искаш ще ти пратя снимки на чч-то ми да сложиш една от тях (колко нахално, а ? )
                        Вярно, грешка е и аз до сега не съм забелязал, този който поставя снимките нещо е сгрешил!Ако имаш добри снимки - приемам, по-добре да е познат автомобил

                        Коментар


                          #13
                          Ако имаше някакви цени на частите хората може да се ориентират по-лесно
                          Цени има вече на всички части, само трябва след избора да се натисне бутона " виж цена"

                          Коментар


                            #14
                            Sko написа:
                            Сайтът е супер, харесва ми като визия, а още повече като съдържание. Бих предложил две подобрения:- логото горе вляво да се направи препратка към главната страница (може да се постигне много лесно, като се създаде един изцяло прозрачен gif или png файл с подходящи размери, който да се вкара в карето с логото и към него да се прикачи върпосната препратка... така няма да покрива фона и ще създава излюзията, че самото лого е бутон )- да се "разтегне" сайта по дължина... не съм изполавал iframe, но намерих малко информация как може да се разтегне въпросното поле тук и тук, a това е търсене в гугъл за "dynamic iframe".Успех и поздравления още веднъж за свършената работа
                            И аз смятам, че в тази си част малко куцат нещата и ще поработим в тази насока! И жълтите бутони не харесвам, но едно по едно ще се доработва Е, освен на мен, трябва да се харесва поне на по-голямата част посетители!

                            Коментар


                              #15
                              Добре е станало с цените. На някои части все още ги няма. А като искам да вида цената на аксиален лагер Бреда и ми дава Не злоупотребявайте със системата.
                              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                              Совалката средно на LPG
                              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                              Коментар

                              Working...
                              X