Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форума расте...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Форума расте...

    и мисля че е време да се направят подфоруми Bravo/Brava/Marea, Tempra, Tipo, Uno, Coupe... и т.н. вместо сегавния консултации, във всички големи форуми е така и е доста по-удобно според мене...
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    Re

    Да! Ако може да се направи такова нещо ще бъде много по-подредено и удобно!
    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

    Коментар


      #3
      Лично моето мнение е да не се разделят още отсега .Просто като гледам няма повече от 5-6 теми на ден така че спокойно можем да ги преглеждаме независимо за какъв модел кола става на въпрос.Пък и някой от дефектите са индентични за различните марки така че четейки ги научаваме за дефекти които могат да ги получат и собствените ни коли.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        коцев написа:
        Лично моето мнение е да не се разделят още отсега .Просто като гледам няма повече от 5-6 теми на ден така че спокойно можем да ги преглеждаме независимо за какъв модел кола става на въпрос.Пък и някой от дефектите са индентични за различните марки така че четейки ги научаваме за дефекти които могат да ги получат и собствените ни коли.
        а ми да те Браво/а и Мареата са едни и същи, пък и има много малко потребители все още на този форум така че няма смисъл от отделяне (все още)
        Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
        Lancia Dedra 1.6 91г.

        Коментар


          #5
          Оки, и какво ще спечелим като го разделим? Какво ще има в секция "Купе", сам ли ще си пиша? А защо пък Браво, Брава и Мареа да са на различно, какво толкова ги различава ? В смисъл има много проблеми, които са общи. Вярно, други форуми са разделени на модели, но и потребителите са повече(или по-активни). Само погледнете, 93-ма потребители нямат ни едно мнение, още 50 имат по едно, а няма и 100 имат над десет мнения...Аз лично не мисля, че има нужда от такова разделяне, това е моето мнение.

          Коментар


            #6
            me_to_u написа:
            А защо пък Браво, Брава и Мареа да са на различно, какво толкова ги различава ?
            написах ги с наклонени черти в смисъл един форум за Браво/Брава/Мареа, не три.., и отделно за Уно, Типо, Пунто...ма само идея споделих...
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Ясно, ами да си кажат повече хора мнението...

              Коментар


                #8
                Няма смисъл от отделни форуми просто да се развият темата в консултации с под теми за отдените марки - но незкам как в възможно програмно - да кажат Митко и МариоБГ ...
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Аз сьм твьрдо против такова делене по модели. Темите, обикновено третират сродни проблеми , еднакво интересни за всички!

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм за да се няправят технически форум за: типо-темпра-уно.И още един технически за : браво-брава-мареа.И наистина тука се напълни с хора дето се регистрират за по еднин въпрос, и после изчезват.Другото ми предложение е тези хора да се изтриват от форума.А не веднъж в годината да се присетят и да питат нещо.
                    FIAT TIPO 1,6

                    Коментар


                      #11
                      TORINO_MOTOR написа:
                      Аз съм за да се няправят технически форум за: типо-темпра-уно.И още един технически за : браво-брава-мареа.И наистина тука се напълни с хора дето се регистрират за по еднин въпрос, и после изчезват.Другото ми предложение е тези хора да се изтриват от форума.А не веднъж в годината да се присетят и да питат нещо.
                      не смятам че би било честно да се трият потребителите

                      Коментар


                        #12
                        Не не бива да се трият такива регистрирали се .Във всеки един форум си има хора които постоянно пишат и отговарят на зададените въпроси и това е много хубаво въпреки че те се натоварват много.А че темите се следят от много хора е видно от колонката в която е даден броя на виделите темата.Така че засега всичко във форума е нормално според мен но все пак ще се съглася и с другите мнения и както реши мнозинството.Тъй като редовно следя и форума на Мерцедес защото имам и такъв то там ми прави впечатление че на едно питане примерно са му отговорили трима - четирима а в същото време темата е видяна от около 500 човека.И там независимо че са много модели то форума е един и на ден има не повече от 5-6 запитвания но пък прави впечатление огромния брой прочели темите.
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #13
                          коцев написа:
                          Не не бива да се трият такива регистрирали се .Във всеки един форум си има хора които постоянно пишат и отговарят на зададените въпроси и това е много хубаво въпреки че те се натоварват много.А че темите се следят от много хора е видно от колонката в която е даден броя на виделите темата.Така че засега всичко във форума е нормално според мен но все пак ще се съглася и с другите мнения и както реши мнозинството.
                          Именно. Аз имам познати който само четат и то редовно.

                          Коментар


                            #14
                            вече има все повече и повече теми и потребители, затова повдигам пак въпроса, справка BMW клуб България, там е доста прегледномойто предловение е:Браво/Брава/МареаТипо/ТемпраУно/ПунтоДруги - където да се пиеше вече за панда, палио, стило, купе...
                            ex Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              #15
                              TORINO_MOTOR написа:
                              Аз съм за да се няправят технически форум за: типо-темпра-уно.И още един технически за : браво-брава-мареа.И наистина тука се напълни с хора дето се регистрират за по еднин въпрос, и после изчезват.Другото ми предложение е тези хора да се изтриват от форума.А не веднъж в годината да се присетят и да питат нещо.
                              Защо трябва да се трият. След като са се регистрирали явно са имали нужда от съвет или нещо такова. Пък както казват останалите има много които само си четат...Дай Боже на всеки по-малко да търси помощ!!!
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X