Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам : Части за двигател 1.4 турбо Пунто ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам : Части за двигател 1.4 турбо Пунто ГТ

    Частите са много сменям мотора с по голям Smile Блок оборудван на 5000 км купих го от колега с чисто нови бутала Италиански ,сегменти Италиански ,и лагери Италиански ремонта е излязъл над 1800 лв след разработка не е надуван и каран на умирачка гарантирам . Цената която търся е 450 лв с коментар Няма такава цена !Глава карах до последно има пукнатина е между клапаните на единия цилиндър не е фатално давам я с разпределителния вал.След шлайфане е на 50 до 80 км Цена 110 лв Двтора глава имам пукнатина е между клапаните на първи цилиндър добро състояние с добър разпределителен вал цена 220 лв Дюзи 315 цц високо омни 4 бр 150лв коментар Генерация 63 мм цена 200 лв Скорости трябват им синхронизатори на 1 ра имам 2 ри скорости отворени само трябва да се се сложат синхронизаторите цена 170 лвРезервуар железен 50 лв Турбо 2560R добро състояние цена по догоаваряне Имам смукателни и изпускателни колектори ,маркучи и др цени по договаряне Полуоски,карета,кабели радиатори,перки,комп, цени по договарянеЦена за всичко по мотора 900 лв ! До края на септемвриСпортно окачване 300 лв Бартери за мотор 2.0 16в турбо или 2.0 20в турбо и други неща ! Снимки до няколко дена ! КОМЕНТАР НА ЦЕНИТЕ ! Тел:0878 853 852 ЛС

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар

      Working...
      X