Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шумахер - 10-ти на старта!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шумахер - 10-ти на старта!

    Надеждите на Михаел Шумахер да спечели осма световна титла преди да се оттегли от Формула 1 претърпяха пореден удар, след като проблеми във финалната част от квалификацията му попречиха да запише време и така той остана едва десети.Световният шампион и основен фаворит за титлата и тази година Фернандо Алонсо се класира четвърти. Испанецът се нуждае само от една точка на състезанието утре, за да дублира титлата си.Първата позиция бе спечелена от местният любимец Фелипе Маса. Вторият пилот на Ферари се възползва от проблемите на съотборника си и не остави никакви шансове на конкурентите си, грабвайки първата позиция с 6 десети преднина пред бъдещият си съотборник Кими Райконен.Бразилецът караше със специален нов дизайн на екипа си в цветовете на бразилското знаме, с преобладаващо зелено.Шумахер доминираше през първите две части от квалификацията. В решителната последна част германецът излезе заедно с всички останали за да започне обиколките за горене на бензин, но се прибра в бокса веднага още след първата формираща обиколка. Впоследствие се оказа, че той е имал проблем с помпата за захранване с гориво.Така утрешното състезание започва да напомня за финала на шампионата през 1998 година, когато Шумахер отново имаше минимални шансове за титлата и на всичко отгоре бе връхлетян от ужасно лош късмет. Тогава той първо не успя да запали на старта на състезанието и бе пратен последен, а впоследствие спука гума и отпадна.Любопитното е, че Джанкарло Фисикела, който разполага с по-мощен двигател от съотборника си в Рено Алонсо и също така няма особена нужда да кара предпазливо остана шести.А ,КАКЪВ ЛИ ЩЕ Е ФИНАЛА?

    #2
    Ухуууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!Н евероятен Шумахер!!!!!! Невероятен!!!!Видяхте ли как изпревари Кими, как излъга Фисикела!!!Това просто никога няма да бъде реалност! Само късмет му липсваше на Шуми!!!НАЙ-ДОБРИЯТ Е ШУМАХЕР!!!!!!!

    Коментар


      #3
      Алонсо, але але але! Ха да му е честито на човека... трудно му бе срещу Ферари! Ама това се вика играч! Шумахер - ще липсва на всички... без него формулата няма да е същата определено... но беше време да се оттегли!Успех му пожелавам, а за това което направи през годините винаги ще го уважавам!
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        КРАЛЯТ се оттегли със стилза пореден и последен път показа на всички, че е най-бързият пилот в керванаи че при равни други условия просто няма по-бърз от негобраво на Фелипедве победи през сезона, перфактно водене на автомобила в това състезаниебраво и на Фернандодогодина очаквам много силен отбор на Ферари
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Нищо, че не спечели, Шумахер направи истински красиво състезание в типично негов стил! Може би той е единственият, който е способен от последна позиция да влезе сред първите. Правил го е не веднъж и винаги ме е радвал. Той никога не ми е бил любимец, но днес осъзнах, че ще ми лиспва. Респект! Надявам се да остане в отбора на Ферари, има с какво да бъде полезен
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            Честито на ФЕЛИПЕ! Благодаря на ШУМИ за чудесния спектакъл! Страхотно състезание - невероятна кола - перфектен пилот! Това го може само един и той доказа по беспорен начин , че е № 1, доказа го с перфектен стил и изключително желание за победа! Ееееее...., да имаше и поне малко късмет......

            Коментар

            Working...
            X