Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

възтановяване на точки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    възтановяване на точки

    някой правил ли го е това нещо,или да знае какви са процедурите по това възтановяване на точки.Т.е колко точки може да се възтановят и колко струва.

    #2
    могат да се възстановяват максимум по 13 точки за година, чрез вземане на допълнителни часове при инструктор. има фимри, на които пише, че възстановяват точки, ако видиш някой учебен с такъв надпис можеш да попиташ. това е което знам, не съм си възстановявала лично точки. Иначе има и автоматично възстановяване на точки от кат, ако не правиш нарушения в някакъв период, ама трябва да се провери в правилника как беше точно.
    Punto 1.1

    Коментар


      #3
      60 лева струва курса скоро и аз ще трябва да го посетя че не мога просто да дам на катаджия подкуп никога няма да го направя предпочитам да дам 60 лева годишно и да ми е чиста съвеста и спокойно да мога да критикувам всички

      Коментар


        #4
        и аз не подкупвам и за това трябва до 3,4 дена да съм възтановил минимум 5 точки за да не ми земат книжката

        Коментар


          #5
          Възстановяване .........

          Малко, ама малко извън темата .... а пари от глоби могат ли да се възстановят???
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            teti написа:
            Иначе има и автоматично възстановяване на точки от кат, ако не правиш нарушения в някакъв период, ама трябва да се провери в правилника как беше точно.
            Доколкото знам 2 години не трябва да имаш никакви нарушения, даже и фиш и точките се възстановяват на 100%
            Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

            Коментар


              #7
              тъп въпрос ама как мога да видя колко точки имам в момента в талона...нещо онлайн нямат ли?

              Коментар


                #8
                само в кат може да си ги провериш или да питаш някоъ катаджия да ти направи справка за контролни точки.П.С.Тя мойта книжка замина вчера там от където я взех заради глупави грешки.

                Коментар


                  #9
                  pugsy написа:
                  .....П.С.Тя мойта книжка замина вчера там от където я взех заради глупави грешки.
                  Що кво се е случило?
                  FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                  Коментар


                    #10
                    pugsy и сега какво изпит на ново ли ще трябва да държиш или?? Каква е процедурата в такива случаи?
                    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                    Lancia Dedra 1.6 91г.

                    Коментар


                      #11
                      и аз незнам още процедурите какви са по взимането на книжката

                      Коментар


                        #12
                        pugsy написа:
                        П.С.Тя мойта книжка замина вчера там от където я взех заради глупави грешки.
                        Да не би и ти като мен да си сгафил с алкохола?Мен ме спипаха в Плевен на 13.11.2004 с 0.95 промила и в резултат на това - 9 месеца без книжка и 200 лева глоба!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 Yellow_Flash_Colorz_PDT_33

                        Коментар


                          #13
                          не е алкохол щот не пия чак толко

                          Коментар

                          Working...
                          X