Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам предно стъкло за Фиат 500

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам предно стъкло за Фиат 500

    Продавам предно стъкло за Фиат 500чисто ново - трислойно - цена 190 левана www.fiat500126.com струва 150 европиши на лични съобщения
    Кара дизелов двигател на 100% олио с устройство

    #2
    А по-късно същите заводи са станали 70 % собственост на икономическата групировка FIAT!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Да , и аз така прочетох. Истината е че Щаер Пух са ползвали лиценз на Фиат 500, но двигателият си е тяхна разработка. Не знам колко е ползвано от Фиат 500, но има доста причудливи конструкторски решения. Двете бутала са разположени като БОКСЕР едно срещу друго и има много слаби вибрации. Стартерът е инверторен генератор и играе като динамо след палене с две ремъчни предавки. Охлаждането е рабира се въздушно, но има и малък радиатор за маслото.Скоростната кутия предава движението на задните колела с полуоски които се къпят в цели кожуси от масло. Има и много готино найлоново резервоарче за водата на чистачките която се подкачва с една ръчна помпичка, но сигурно и при Фиат 500 е така.
      Кара дизелов двигател на 100% олио с устройство

      Коментар


        #4
        SteyerPuch написа:
        Да , и аз така прочетох. Истината е че Щаер Пух са ползвали лиценз на Фиат 500, но двигателият си е тзхна разработка. Не знам колко е ползвано от Фиат 500, но има доста причудливи конструкторски решения. Двете бутала са разположени като БОКСЕР едно срещу друго и има много слаби вибрации. Стартерът е инверторен генератор и играе като динамо след палене с две ремъчни предавки. Охлаждането е рабира се въздушно, но има и малък радиатор за маслото.Скоростната кутия предава движението на задните колела с полуоски които се къпят в цели кожуси от масло. Има и много готино найлоново резервоарче за водата на чистачките която се подкачва с една ръчна помпичка, но сигурно и при Фиат 500 е така.
        Да имат много странни конструкции, даже са произвеждали дизелови двигатели за БРАВО/БРАВА ,но дза съжаление много малко.Е аз карах навремето Фиат Брава на която в "типеншайна" и пишеше FIAT BRAVA STEYERPUCH, колата беше с атмосферен 1.9d мотор.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Малко по темата http://forum.126p.info/viewtopic.php?t=113 :D Дано се намери фен с излишна парица :P
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Кара дизелов двигател на 100% олио с устройство

            Коментар

            Working...
            X