Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една дупка = на две гуми и броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една дупка = на две гуми и броня

    Карам си аз бравото към центара и на пирогов по паветата нацелих една дупка (дупка е меко казано) Изтреска много ама много здраво! Та чак касетофона дето е касетка спря да равоти за няколко секунди. Волана почна да дърпа а гумите да тропат! Отбих и спрях но ме беше страх да слезна за да видя какво е станало Е слезнах и погледнах 2 спукани гуми от ляво. а на светофара спират мазните копелета с астра (сещате се кои са) и гледат и се смеят и пак гледат и пак се смеят а единя вика леле 2 хахаха! Е както и да е светофара светна зелено и си отминаха! Не ги спрях защото вниманието ми беше върхо щетите! 2-те гуми бяха нарезани демек за боклука 2 мишелин пилот 195/50/15 които купих преди 1 месец за по 50 лева едната. Обадих се на един приятел да отиде до нас и да ми вземе 2 зимни гуми за да мога да се прибера! до като чаках погледнах отдолу и видях че и бронята ниско долу се е счупила! Реших да се обада на кат за да дойдат да напишат поне един протокол за каското поне бронята да ми платат! това стана към 16.30. Донесоха ми гуми и стана 5 часа! казаха ми да не сменям гумите до като не дойдат от кат! чаках чаках... Стана 6 часа а куки няма обаждам се пак и питам какво става че ги няма! сварзаха ме с 6-то и казаха че трябвало да им чакам колегите от кат и че в момента патували! Продалжавам да чакам 6.30 а прес това време спира полицеиска астра отсреща на кафето! отидох и ги питах дали са за мене казаха че не са им съобщили и да чакам другите!стана 7 а аз полудявам! е пак се обадих и пак ми казаха че пътуват! Ве4е реших 4е идват от пловдив! Реших да си сменям гумите пак какво ще да става! сложих триъгалника и почнах да ги сменям! До като смених гумите бяха прегазили триъгалника 10 пъти и стана на баница след което го хварлих в кофата на спирката! стана 8 и нямах повече нерви и си трагнах!Сега следва да си купа нови гуми да дам джантите на пича на десети километър за да ги изправи след което ще ми каже че при исправянето са се спукали и че трябва да му дам още 30 лева за да ги завари Е та исках на някол да се оплача! не е кой знае какво но е гадно!Внимаваите с теа скапани дупки че... и на полицаи не разчитаите!

    #2
    Е няма що.Ударил си шестица от тотото.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #3
      А защо не се обади на застрахователите. Чувал съм че може и да не викаш кат., а като им се обадиш те да ти направят протокол.
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #4
        Ами от каското така или иначе много е вероятно да не ти платят нищо, освен ако не си дозастраховал гуми и джанти. Ченгетата за пореден път са насреща!!!!! В зависимост от застрахователната фирма може да имаш право на лека щета без протокол еднократно. Ако искаш провери го това. Аз го преживях това нещо, само псувах и нищо не стана- http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...645&highlight=

        Коментар


          #5
          мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

          Коментар


            #6
            вчера скочих в една яма и резултата е :- чисто нова гума на боклука(разпрана)- изкривени 2 джанти- балон на задната гума- изпуснал амортисьори надявам се да няма още...е, обадих се на застрахователя и ой ми каза че за да ми поемат щетата(все още не знаех за амортисьора) трябва да викна КАТ и да ми напишат АКТ за несъобразена скорост(около 100 кинта)!!!аз казах майната му! да ми пишат акт? ... то ще ми излезе повече от колкото да си оправя сам нещата...но днес се оказа и амортисьора...но все пак си мисля че застрахователя не беше прав но не знам...ще попрочета из http://crashbg.com/forum/ да знама на общината искам много неща да кажа но няма да ги напиша за да не развалям хубавия ни форум с простотии!!!просто не съм на себе си!!! и дано да няма още щети...айде и внимавайте с дупките по пътищата или пък търсете пътищата по дупките!!!
            ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

            Коментар


              #7
              Какво да ви кажа.. Преди 3 месеца и аз заобикалях една дупка при зоологическата градина и приз призницата ми мина зил водоноска с някаккъв селяк, който твърдеше че ме изчакал. Естествено аз съм виновния, че и акт ми написаха. Обаче не съм постродол от дупката директно. Е при мин беше Фар, мигач, броня, капак и .... помпичка за вода на чистачките.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                четох за Стани и гледах снимките... направо са имали късмет в колата!много пъти трябва да избираш между няколко неща: да си съсипеш колата в някоя пропаст или да се бутнеш в някоя кола насреща...е, все пак плащаме данъци... само че не мога да разбера за какво... да няма дупки или за да има дупки...
                ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                Коментар

                Working...
                X