Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

употребявано Palio

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    употребявано Palio

    Добре заварил (като за първи пост ) Да се представя в духа на форума: досега карах Daewoo Tico DX. Сега съм си харесал едно Palio 75 Weekend 1Q 1999 и ще ходя да се запозная с него и евентуално да си го взимам след няколкото добри отзива за него в този форум.При уговорката, че не разбирам от "коли" освен стандартните неща (много добре описани в няколко теми тук) къде да го закарам за първоначална диагностика? Другият факт който ме кара да се замисля (и евентуално би наклонил везните в друга посока) е поддръжката... т.е. не искам 4 дни да търся капачка за радиатор (както ми се случи преди 1-2 седмици с Тикото)или цяла зима да харча повече антифриз отколкото гориво защото пак трудно се намери някой който да се усъмни в радиатора на парното. Не е от най-разпостранените тази кола (поне аз не съм я засичал из софийските улици) така че влизайки в сервиз дали няма да ме срине финансово както за ремонт така и за "жълти бандити" докато чакам да излезне от там?Пак казвам - не разбирам от коли и "народната мъдрост": купи си фиат, за да те е яд ме кара да настръхна малко, въпреки, че ако не е това Palio, другата ми алтернатива е едно Renault Clio 1.4 i 4Q 97-ма автоматик и с 1000 лв по-евтинко В този ред на мисли... някой знае ли някоя консултантска къща за такива лаици в областа като мен

    #2
    Със сигурност няма да имаш проблеми с намирането на частите. За първоначален оглед ползвай "Ванто Трейд" - на бул. Самоковско шосе, но после като сервиз за поддръжка е скъпичко.Палиото е по - добре от Рено Клио, скачай смело!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Благодаря за отзивчивостта.Днес имах тест драйв. Хареса ми. Добре се държи на пътя, тихичка и комфортна.В понеделник ще се минава през сервиза за преглед и ако всичко е ОК ще имаме сделка

      Коментар


        #4
        В този форум пиша вече около година, досега тук май само аз съм собственик на Фиат Палио. Ще се радвам тази отлична кола да стане по-популярна.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар

        Working...
        X