Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шумахер отхвърли слуховете, че ще се върне във Формула 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шумахер отхвърли слуховете, че ще се върне във Формула 1

    Германският ас Михаел Шумахер, който обяви, че прекратява кариерата си в края на сезона след рекордните седем титли и 91 победи, опроверга слуховете, че ще се върне във Формула 1 след време."Не бих взел решение да се откажа, ако не го бях обмислил старателно", лаконично отвърна Шумахер на журналистите преди старта за Гран При на Бразилия, последен кръг от сезона и от кариерата му.Шумахер подчерта освен това, че не се интересува от състезания в "други серии" като по този начин на практика отхвърли и офертата на Ауди от 12.5 милиона долара за Германския шампионат за туристически автомобили или за "24-те часа на Льо Ман".В миналото други големи пилоти като Ники Лауда и Найджъл Менсъл също са обявявали отказване, но след това са променяли мнението си и са се връщали към състезанията."Едва ли повече ще намеря енергията, която се иска, за да се върнеш на такова ниво. Формула 1 изисква много мотивация и себеотдаване, а аз вече съм изтощен", контрира Шумахер.Германецът не обръща и голямо внимание, че в в неделя ще кара в старт номер 250 във Формула 1 в кариерата си."Не мисля особено много за това. Понякога се чувствам малко странно, че това ще бъде последното ми състезание, но като цяло съм доста спокоен. До момента за мен подготовката тече съвсем нормално", каза Шумахер.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Смятам, че самия Шуми все-още не може да повярва на събитието.... И мисля, че е настроен да се бори и да кара за отборна победа, там шансовете все-още са запазени!

    Коментар

    Working...
    X