Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да я купя ли(Фиат 127 +снимки)????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да я купя ли(Фиат 127 +снимки)????

    Здравеите.Можете ли да ми кажете нещо за този Фиат.Колата,за която говоря е 900 кубика незнам колко коня е нито знам какъв е точно двигателя.От по новите 127ци е.Отзаде мяза малко на Ритмо.Има вероятност да зема един такъв затова ме интересува всичко за колата.Резервни части лесно ли се намират?Мерси предварително

    #2
    Аиде моля ви кажете ми нещо за модела.Резервни части има ли?Каквото знаете.Кажете към кой от форума да се обърна.Знаете ли дали някои има такава кола?

    Коментар


      #3
      колега ако ти трябва кола за ежедневието по добре търси някой от по разпространените модели
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        фиат

        Ясно ми е,но просто колата мога да я взема направо без пари.Смисал много време не е карана иначе купето не е изгнило,но незнам в какво състояние е двигателя ще питам.Ще питам дали има някакви сериозни проблеми и ще ви кажа.Няма преден ляв фар колата,иска малко кит тука там и малко боичка.Ето малко снимки.Не можах да я снимам цялата кола,щото има едни решеткии.Някои има ли идея колко горят тия коли.

        Коментар


          #5
          Ами това си е Фиат 127 с мотор 903 см3 с верига , 45 к.с. широко разпространен е в УНО, Фиорино, Юго и т. н.Ходовата част е изцяло като на старото Фиорино и по нея все-още части колкото искаш! Като за без пари, сделката си струва!

          Коментар


            #6
            ако не е карана много време 100% ще излязат доста проблеми породени точно от това че не е била в движение
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              фиат

              Колата наистина не е карана доста време.Точно това ме притеснява.Ще трябва ремъци свещи спирачна течност масло накладки и т.н.Ще питам и ако мотора е здрав веднага я взимам.ТА все пак някакъв разход да знаете?Мисля си,че ще гори повечко от една Панда.А вие?

              Коментар


                #8
                Колега, малко се съмнявам някой от форума да кара такъв автомобил, та едва ли ще получиш информация от първа ръка... Но защо не прочетеш за модела ето тук: http://www.carsfromitaly.net/fiat/127.html
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  фиат

                  Е искаш да ми кажеш,че във целия форум на Фиат България няма нито един,които има Фиат 127.Не може да няма.Тука се предполага,че има и ценители на по старите коли.Или аз се лъжа?

                  Коментар


                    #10
                    Selqatin беше писал, че има 127 pick up. За друг не знам...А ценители на по-старите коли има - предполагам, че си хвърлил едно око на раздел Ретро.
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      фиат

                      Да разгледах я темата Ретро.Но този фиат 127 мисля,че има още много години докато може да се впише във графата ретро.Мисалта ми беше за по старите и достъпни коли за хора с ограничени финанси.Искам като начало да си взема нещо малко и достъпно да си върша работа със него.Според мен ако успея да взема тая кола и ако всичко е във час живот и здраве да я покарам малко а пък по нататъка имам планове за нещо,което винаги съм искал(Ланчия делта ХФ Турбо)и се надявам че със малко повече мерак и търпение ще постигна нещо.Но за сега мисля да си взема нещо ете такова за без пари и да си върша работата с него.Тва е за сега!П.С.Мерси 4е ми даде ника на тоя пич със 127цата

                      Коментар


                        #12
                        Това е чисто Юго. Даже на югото по-новия модел и единствен е с такива фарове. Може би трябва да потърсиш едно юго и да му сравниш двигателя с този на 127, мисля че разлики няма.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          фиат

                          А скоростната кутия дали ще е съвместима със тая на югото.Ме можах да намера форум на Юго или нещо подобно да питам колко горат доло горе.Амам ми е много интересно за скоростната кутия как стоят нещата.Тя предполагам може да е съвместима с тая на Фиориното и уното също.Кажете.

                          Коментар


                            #14
                            Юго 45 ми е горяло 9-10 градско, но с яко ръчкане (доколкото позволяват 45-те му коня, де) . Иначе извън града съм стигал до 5.5/100, но с бавно каране, ама аз икономично не мога да карам дълго време Този разход от 9/100 градско съм го постигал като на моменти вдигах 85 км/ч на втора , ама и колата много вървеше тогава.
                            _______
                            146 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Не знам дали това ще ти помогнеhttp://freeweb.deltha.hu/zastava.in.hu/by45.htm
                              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X