Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магазини за аксесоари на Abarth??!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Магазини за аксесоари на Abarth??!

    абе сетих се да попитам има ли някъде из София магазини от където мога да си купя примерно някакъв готин ключодържател с логото ба Abarth или пък емблемки Abarth като на Stilo Abarth на калника и багажника..
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    а бе може и да звучи тъпо ама какво е това Abarth ?
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #3
      e ми sorry ама имам фиат от 1 месец и не съм много запознат с марката и като цяло с италианските коли и тунинг фирми
      Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
      Lancia Dedra 1.6 91г.

      Коментар


        #4
        Веднъж ти е простено, да не се повтаря!

        Коментар


          #5
          така и не стана ясно обаче дали тия щуротийки мога да си ги купя от някъде..
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Re: Abarth

            здравейте,търся някой собственик на stilo abarth,който може да ме осветли относно модела,и качествата му......изобщо как се представят скоростите,много ли са специални за поддръжка,тая всичката електроника не е ли нож с две остриета???харесъл съм един в германия на горе-долу сносна цена-колкото А3т от 97г.струва ли си парите ?ако някой знае сайт за stilo abarth ,нека пише-изобщо много малко неща намерих в нета за тая кола!!благодаря предварително

            Коментар


              #7
              потърси колегата sraaa, мога да ти дам тел му на лично, той има и ключодържатели и лепенки и една емблема абарт, драсни ми лично, ако го искаш
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                Re: Abarth

                stani75 написа:
                здравейте,търся някой собственик на stilo abarth,който може да ме осветли относно модела,и качествата му......изобщо как се представят скоростите,много ли са специални за поддръжка,тая всичката електроника не е ли нож с две остриета???харесъл съм един в германия на горе-долу сносна цена-колкото А3т от 97г.струва ли си парите ?ако някой знае сайт за stilo abarth ,нека пише-изобщо много малко неща намерих в нета за тая кола!!благодаря предварително
                http://www.stilostyle.co.uk/Flash.htm а иначе не знам нищо за стилото абарт само 1 видях в софия 1 на цвят като моито пунто замалко са влюбя а по въпроса на колегата Sraaaa е човека се чудиш какво да си вземеш даже :D
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  BEX---GT написа:
                  потърси колегата sraaa, мога да ти дам тел му на лично, той има и ключодържатели и лепенки и една емблема абарт, драсни ми лично, ако го искаш
                  Имам един познат, който е с тунинг от Абарт на Fiat Punto и си търси от кръглата емблема за предния капак.Ако може един маил или телефонче на колегата, че в форума не можах да го намеря
                  Фиат Браво 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Ти дали мислиш,че следи темата тоя пич толкова време?

                    Коментар


                      #11
                      Re: Abarth

                      stani75 написа:
                      здравейте,търся някой собственик на stilo abarth,който може да ме осветли относно модела,и качествата му......изобщо как се представят скоростите,много ли са специални за поддръжка,тая всичката електроника не е ли нож с две остриета???харесъл съм един в германия на горе-долу сносна цена-колкото А3т от 97г.струва ли си парите ?ако някой знае сайт за stilo abarth ,нека пише-изобщо много малко неща намерих в нета за тая кола!!благодаря предварително
                      Колега те ти абартове :D

                      Коментар

                      Working...
                      X