Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много любопитна новинка!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много любопитна новинка!!!

    Колеги. вижте една люботна новина за връзката между цвета на автомобила и произшествията по пътя:http://www.insurance.bg/news/?cat=ne...=1&sn_id=37239

    #2
    Re: Много любопитна новинка!!!

    orelyt написа:
    Колеги. вижте една люботна новина за връзката между цвета на автомобила и произшествията по пътя:http://www.insurance.bg/news/?cat=ne...=1&sn_id=37239
    Пълни глупости...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Що бе гъзарията влече по тъмните коли и затъмнените стъкла => затъмнените стъкла водят до намалена видимост => повече произшествия а светло сините коли са леко гейски => повече внимателност Преди да ми скочите че светлосините били гейски вижте мойта от подписа
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        Май по-тъмните коли се карат от по-"тъмни" личности, та за това се застраховат повече!Или пък не - знае ли човек :D Като си купим тъмен цвят коли ще разберем!!! :D
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          Ако не сте забелязали именно чените коли със затъмнени прозорци и лъскави лайсни бързат най-много!!!А според груга статистика от Щатите колите с ярки цветове са спирани най-често за превишена скорост!!!
          Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
          Обичам Родината,мразя държавата!

          Коментар


            #6
            Има нещо друго... чел съм го, мисля от една от лекциите на "Зелена Вълна" - за оптическите илюзии.Една от тях е за скоростта на черните автомобили. Когато гледаме един черен автомобил не можем да преценим реално каква е скоростта му на движение. Винаги ни изглежда по-малка от колкото е всъщност. Т.е. когато има един черен автомобил и един червен автомобил (например) и се движат с да кажем 90 км/ч за хората изглежда че червеният автомобил се движи по-бързо.
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Re: Много любопитна новинка!!!

              kiro_of_the_day написа:
              Пълни глупости...
              Аз пък мисля, че не са! Почетете малко за цветовото възприятие на човека, както и за най-често срещаните цветове в природата и ще разберете за, какво иде реч!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Re: Много любопитна новинка!!!

                kiro_of_the_day написа:
                Пълни глупости...
                Напълно подкрепям адаша - абсолютни измишльотини Мойто "Bravo" като беше червено с черни стъкла, защо не отговаря на горенаписаните глупости

                Коментар


                  #9
                  Това което прочетох са глупости, но има един друг момент - Представете си черен и мръсен автомобил върху черен асфалт в мрачен ден или ярко червен. Кои ще се вижда по - добре? Аз мисля, че червения.
                  Вече нямам италянска машина

                  Коментар


                    #10
                    Re: Много любопитна новинка!!!

                    Kuku написа:
                    kiro_of_the_day написа:
                    Пълни глупости...
                    Напълно подкрепям адаша - абсолютни измишльотини Мойто "Bravo" като беше червено с черни стъкла, защо не отговаря на горенаписаните глупости
                    Е хайде сега... не се изказвайте неподготвени, моля ви! Има наука Цветознание и до някъде част от семиотиката, които разглеждат именно цветовете и възприатието им от хората. А защо биковете налитат на червено?
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      аз пък слушах че наи-добре се виждали сребристите коли абе де да знам може да има някво значениеама като почнем да си ги избираме по цвят тогава ще му мислим П.С биковете са далтонисти
                      ко да направя човек....не работи

                      Коментар

                      Working...
                      X