Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам стопове за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам стопове за Фиат Браво

    Здравейте колеги, Продавам стопове за Фиат Браво. Свалени са от Браво 1.6 1996г. Причината за продажбата е, че инцидентно си харесах затъмнени стопове и тези ми станаха излишни. Състоянието е много добро, имат си и всички крушки. Цената е 70лв за двата. Поотделно не ги продавам и цената е твърда. Намират се в София, на улица Оборище. Нямам време за Еконт, така че предпочитам да се разберем с лично предаване. Приемам и бартер за перфектен тъмно син ляв калник за Браво 1.6, номер на боята 820. Станислав 0884585581
    Прикачени файлове

    #2
    Вариантът с бартера вече отпадна.

    Коментар


      #3
      Имам и ляв носач за продажба - мислех че е за смяна заради тампон и купих нов, но се оказа че всичко му е наред а проблема е бил другаде. Цена 25лв

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            up

            Коментар


              #7
              up

              Коментар


                #8
                ПРОМОЦИЯ ДО ПЕТЪК!

                Имам и ляв калник от Брава - купих го за мен, но се оказа че е различен цвят и има забележки - постарал съм се да се вуждат на снимките - леки драскотини и частта, която е към прага е ... не знам какво е и аз - вижда се в снимките. Боята там е като на вълнички. Моята боя мисля че е 820, докато тази е по светло синьо, с лилав оттенък. Давам го за 15лв.Имам и два комплекта болтове - един за железни джанти 16бр - 20лв и един комплект дълги болтове за алуминиеви джанти 40мм еТе - Енчо Енчев (на 15мметрови фланци идват къси, но предполагам на 10мм ще са перфектни) - 16бр - 40лв. Приложената снимка е от тях .В петък вечерта пътувам, така че дотогава ако някой иска нещо от посочените части - 25% ОТСТЪПКА от посочените цени.
                Прикачени файлове

                Коментар

                Working...
                X